5-litrowy spray Velox

Mam własny gabinet fizjoterapeutyczny. Założyłem go sam. Wszelkie zobowiązania finansowe pokryłem sam i nikt mi nie pomagał. Tym bardziej powoduje to u mnie dumę i poczucie, że ten gabinet to takie moje dziecko. Staram się więc jak najlepiej dbać o wszystko, co się tutaj znajduje, a szczególnie o sprzęt czy też meble fizjoterapeutyczne, które w końcu są potrzebne do tego, by spełniać wymagania, jakie stawiają przede mną moi pacjenci.

Spray Velox – 5-litrowy najlepszy do powierzchni

velox spray 5lGabinet nie jest jakoś specjalnie duży, ale zorganizowałem go sobie w taki sposób, by jakoś pomieścić wszystko, co mi jest potrzebne. Do tego odgrodziłem niektóre miejsca kotarami, by pacjent mógł czuć się swobodnie. Jednak ze względu na małą wielkość pomieszczenia, to niektóre aspekty są dla mnie trudne do utrzymania. Między innymi chodzi o dezynfekcję sprzętu czy foteli. Płyn, którego dotychczas używałem, miał niesamowicie mocny zapach, który powodował nie tylko, że mi było niedobrze, gdy siedziałem we własnym gabinecie, ale też sprawiał dyskomfort odwiedzającym mnie pacjentom. Jednak znajomy fizjoterapeuta powiedział mi, że u niego doskonale sprawdza się Velox Spray 5l opakowania. Ten środek dezynfekcyjny idealnie nadaje się do takich gabinetów jak mój, bo nie tworzy nieprzyjemnego, duszącego zapachu, a działa o wiele lepiej, niż większość innych środków dostępnych na rynku. Stwierdziłem, że muszę go wypróbować.

Nie miałem powodu, by nie ufać znajomemu. Tym bardziej, że on pomógł mi już w wielu aspektach prowadzenia własnego gabinetu fizjoterapeutycznego. Tym razem też trafił w samo sedno. Velox Spray okazał się najlepszym środkiem, jaki do tej pory używałem. Dezynfekuje i jest praktycznie nie do wyczucia, co podoba się mi i moim pacjentom.