Aktualne ceny domów w Koszalinie

Jakie nieruchomości sprzedają się dzisiaj najczęściej? Wszystko zależy od tego o jaki rynek pytamy. Na rynku pierwotnym sprzedaje się zdecydowanie najwięcej domów postawionych przez deweloperów. Jeśli chodzi o rynek wtórny to na nim niepodzielnie królują mieszkania. W wielu miastach ceny nieruchomości idą w górę. A jak wyglądają ceny nieruchomości w Koszalinie?

Dom w Koszalinie pozytywnie zaskoczy ceną

domy koszalin sprzedażMożna spokojnie napisać, że Koszalin to obecnie miasto deweloperskich inwestycji. Można tam kupić nowe domy w zabudowie szeregowej albo wolnostojące no i oczywiście mieszkania budowane w formie nowoczesnych osiedli. Każda nieruchomość ma tam swoją cenę indywidualnie ustaloną przez oferującego ją dewelopera. Im bliżej rynku w Koszalinie tym wyższe ceny za metr, ale i tak ceny nowych domów mogą bardzo pozytywnie zaskoczyć. Szczególnym powodzeniem cieszą się właśnie nowe domy Koszalin sprzedaż takich domów jest obecnie rekordowa. Za nowy i nowoczesny dom o powierzchni użytkowej stu metrów kwadratowych trzeba zapłacić od czterystu tysięcy do pół miliona złotych. To naprawdę niewiele biorąc pod uwagę, że w pobliskich miejscowościach ceny są o ponad sto tysięcy złotych wyższe. To chyba wszystko wyjaśnia dlaczego teraz najlepiej sprzedają się nowe domy w Koszalinie. Miasto dynamicznie się rozwija a jego zaletą jest niewątpliwie jego usytuowanie na mapie. Z Koszalina w kilkadziesiąt minut możemy dotrzeć na plażę.

Coraz więcej osób chce zamieszkać blisko morza, ale nie nad samym morzem. Idealnym rozwiązaniem jest właśnie kupno domu w Koszalinie. Nowo wybudowane domy sprzedają się jak świeże bułeczki, bo cały czas można je kupić w atrakcyjnych cenach. Biorąc pod uwagę, że ceny będą rosnąć kupno nieruchomości w rozwijającym się Koszalinie może być bardzo dobrą inwestycją.