Apartamenty wakacyjne Sopot

Moja rodzina jest bardzo liczna, więc nigdy nie można się z nimi nudzić. Ciągle odwiedza nas to jakaś ciocia, czy babcia. Lubimy też wspólne wyjazdy, więc zazwyczaj staramy się wybierać jakieś fajne miejsca do wspólnego wypoczynku. Tym razem szykował się nam wyjazd nad nasze wspaniałe bałtyckie morze.

Apartament do wynajęcia w Sopocie

apartamenty sopot wynajemSkład naszej wycieczki to ja, moi rodzice z bratem i ciocia ze swoimi dziećmi. Tata znalazł nam jakieś apartamenty Sopot wynajem w dobrej cenie i wszystko już mieliśmy zarezerwowane. Kiedyś się zdarzało, że jechaliśmy spontanicznie bez rezerwacji. Teraz wolimy już mieć jakieś zapewnione lokum. Gdy dojechaliśmy na miejsce, podziwiałam położenie obiektu. W spokojnej okolicy, w otoczeniu innych pensjonatów i kilku sklepików spożywczych. Dopiero dalej było całe centrum, więc w nocy powinno być spokojnie. Apartamenty jakie nam przydzielono były przepiękne. Jak na filmach takie ładne i zadbane. Mieliśmy do dyspozycji dużą łazienkę na dwa łączone pokoje z rodzicami. Ciocia ze swoimi dziećmi miała tak samo. Rodzice spali na kanapie, a ja z bratem w zamykanym pokoju. Rodzice stwierdzili, że wolą nas mieć na oku i widzieć, czy się nigdzie nie wymykamy. Fajnie, że tata wybrał takie miejsce, bo nigdy nie trafił nam się taki ładny apartament. Był ogromny telewizor i akurat jakiś ważny mecz leciał, więc nasi mężczyźni zajęli się seansem, a my z mamą i ciocią spacerowałyśmy po całym obiekcie.

Nie ma to jak taki porządny wypoczynek. W hotelu było super i mieliśmy nawet basen zewnętrzny i wewnętrzny. Opalałam się, piłam jakieś owocowe koktajle i poznawałam ludzi. Z jedną dziewczyną z pokoju obok zaprzyjaźniłyśmy się i spędzałyśmy razem czas. Bardzo miła była też sprzątaczka, która przychodziła do nas każdego dnia posprzątać.