Balony cyfrowe na urodziny

Każde dziecko lubi otrzymywać balony, a już najlepsze są te z helem. Bardzo często na różnego rodzaju odpustach kościelnych, festynach rodzinnych i tym podobnych uroczystościach możemy zakupić właśnie balony z helem. Coraz częściej takie dostaniemy również stacjonarnie w sklepach z balonami.

Jakie balony na urodziny?

balony urodzinowe z helemOczywiście najbardziej popularne balony urodzinowe z helem to cyfry. Chyba każdy z nas nie wyobraża sobie roczku swojego dziecka bez dmuchanej jedynki. Oczywiście najbardziej klasyczne litery trzy cyfry mają nawet 1 m wysokości. Nadmuchane helem utrzymują się w powietrzu nawet do 10 dni. Oczywiście takie cyfry są dostępny praktycznie w każdym kolorze. Ponadto cyfrowe balony kupujemy także z okazji innych urodzin np. osiemnastych, okrągłych sześćdziesiątych lub siedemdziesiątych.Cena za taki balon nadmuchanych helem to koszt około 25 zł. Ponadto niektóre sklepy oferują swoim klientom balonowe bukiety. Możemy dobrać jedną cyfrę Foliowa oraz kilka mniejszych sztuk balonów lateksowych. Cena za taki piękny Bukiet to koszt około 100 zł. Jeśli Bóg jak ma być dostarczony pod drzwi solenizanta przez firmę to należy także doliczyć koszt dostawy około 20 zł w tym samym mieście. Bardzo często balony urodzinowe to także balony foliowe z ulubionym superbohaterem, księżniczką, jednorożcem i innymi postaciami, które uwielbiają mali solenizanci.

Jeśli nie mamy pomysłu na prezent dla małego solenizanta możemy udać się do sklepu w którym sprzedawane są balony. Oczywiście najlepsze balony są nadmuchiwane helem. Takie fruwające prezenty zawsze podobają się wszystkim dzieciom. Zatem jeśli nie mamy pomysłu co kupić na prezent możemy kupić balon. Są one robione, sprawdzone, a przede wszystkim niedrogie. Za kilkanaście złotych możemy kupić coś bardzo fajnego.