Akademia Maluchów Słupsk

Czy istnieje przedszkole marzeń?

Godzina 8 rano przy stole siedzą dzieci i czekają na pierwszy posiłek tego dnia. Młode panie przynoszą do stołów półmiski z jedzeniem. Wśród nich możemy wyszczególnić wazy pełne mleka,, do wyboru jest mleko zimne oraz ciepłe. Miski wypełnione po brzegi różnego rodzaju płatkami i tak możemy znaleźć płatki czekoladowe, cynamonowe, kukurydziane, zbożowe czy nawet musli.

Akademia Maluchów Słupsk to idealne miejsce dla Twoich dzieci

 

Oprócz tego znajdujemy talerze z bułkami posmarowanymi kremem czekoladowym, masłem orzechowym i dżemem w różnych smakach: brzoskwiniowym, truskawkowym, wiśniowym. Po skończonym śniadaniu dzieci udają się do głównej sali na której czekają na nie wygodnie posłane łóżeczka do których posłusznie się kładą i tak następuje czas leżakowania w czasie którego niektóre dzieci śpią, a niektóre słuchają bajki czytanej przez młodą Panią.

Akademia Maluchów SłupskPo leżakowaniu przychodzi czas na pierwsze zajęcia lekcyjne. Dziś dzieci poznają kolejne cyfry i uczą się ich zapisu. Po nauce odbywa się drugie śniadanie w czasie którego dzieci konsumują specjały przyniesione z własnego domu zrobione dla nich przez ich rodziców. Po posiłku następuje druga tego dnia lekcja czyli język polski. Dzieci poznają literki i uczą się ich zapisu w zeszycie w linie. Po zakończonej lekcji dzieci śpiewają piosenki i grają na przeróżnych instrumentach. Następnie dzieciom podawany jest obiad . Do wyboru na półmiskach są frytki, klopsiki, piersi z kurczaka oraz ziemniaczki jak i różne sałatki warzywne. Po skończonym obiedzie dzieci udają się do pokoju zabaw w którym znajda przeróżne klocki, lalki, samochodziki, gry planszowe oraz wiele innych zabawek. Tu taj spędzają czas oczekiwania na odbiór przez Państwa.
Tak to jest przedszkole marzeń Akademia Maluchów Słupsk i zapewne na rynku takiego nie znajdziemy, ale są różne przedszkola publiczne jak i placówki typu prywatne przedszkole dlatego nie powinniśmy mieć problemu z doborem idealnego miejsca dla naszej pociechy.