Czym są infokioski?

Żyjemy w czasach, w których dostęp do informacji w formie cyfrowej jest powszechny i dostępny dla każdego, tak więc przywykliśmy już do obecności wszędzie wokół nas ekranów dotykowych, chociażby za sprawą telefonów, które pełnią obecnie także funkcję komputerów osobistych i źródła informacji, które jest niewyczerpane.

Wzrasta zastosowanie multimedialnych kiosków informacyjnych

producent infokioskówProducenci sprytnych rozwiązań multimedialnych zdali sobie sprawę z tego, że można ten fakt wykorzystać. Tak powstały infokioski. Są to umieszczone na pylonach lub stojakach panele interaktywne, które mogą pełnić jedną z wielu różnych funkcji. Dobrym przykładem może być zamówienie jedzenia w barze szybkiej obsługi lub popularnej sieci restauracji, bez stania w kolejce. Wybierając z panelu dotykowego wszystkie interesujące nas dania, składamy zamówienie, które później jest przesyłane do bazy danych, przetwarzane i realizowane. W obudowie można od razu znaleźć czytnik kart płatniczych, co sprawia, że przy okienku jedynie odbierzemy interesujące nas zamówienie, bez konieczności płacenia za nie, co sprawi, że uda się nam efektywnie zaplanować nasze zakupy w restauracji czy szybki posiłek w przerwie od pracy. Zastosowanie kiosków multimedialnych jest bardzo szerokie i już nie tylko punkty gastronomiczne i sklepy wprowadziły takie rozwiązania, spotkać można je w wielu innych miejscach.

Liczba funkcji, w jakie można wyposażyć kiosk informacyjny jest ogromna, tak więc wszyscy, którzy chcą wchodzić w interakcje ze swoimi klientami, powinni zainteresować się takimi punktami, szczególnie, jeżeli w naszym punkcie bywa dużo osób i nie zawsze jesteśmy w stanie do każdej z nich wysłać pracownika, który będzie mógł im pomóc, co ma miejsce na przykład w dużych marketach.

Informacje pochodzą z https://infokiosk.com.pl