Dom z bali od sprawdzonego producenta

Działkę budowlaną nabyłem kilka lat temu, bo akurat nadarzyła się idealna okazja. Co prawda nie miałem żadnych planów w tamtym czasie, ale warto było mieć kawałek własnej ziemi. W tym roku postanowiłem wykorzystać ten teren i wybudować swój własny dom.

Własny dom z bali za niewielkie pieniądze

producent domów z baliW ostatnim czasie bardzo modne były domy z bali, które ludzie chętnie budowali. Koszt takiego domu nie był wcale wygórowany i miałem świadomość, że stać mnie na takie rozwiązanie bez zaciągania kredytu. Pochwaliłem się swoim pomysłem kumplowi z pracy, który od razu powiedział mi, że na rynku działa producent domów z bali, którego warto polecić. Jego szwagier zamówił dom u tego producenta i jest zadowolony. Poprosiłem o namiary na tego człowieka i umówiłem się na spotkanie. Nie posiadałem własnego projektu domu, co jak się okazało nie stanowiło żadnego problemu, ponieważ producent dysponował gotowymi projektami. Wybrałem sobie piętrowy domek, który był wystarczający dla moich potrzeb. Na miejscu oszacowano mi całkowity koszt i doszedłem do wniosku, że muszę się zdecydować. Żona o niczym nie wiedziała, ale zdawałem sobie sprawę, że będzie tym pomysłem zachwycona. Od razu podpisałem umowę współpracy i wpłaciłem pierwszą część pieniędzy. Dom z bali miał być gotowy na wiosnę i termin ten mi odpowiadał, ponieważ była to idealna pora na przeprowadzkę. W domu żonie o wszystkim powiedziałem i bardzo się ucieszyła, że zamieszkamy w domu z bali. Z niecierpliwością czekałem na wiosnę.

Producent, u którego zamówiłem dom z bali wywiązał się z umowy. Przeprowadzka do nowego miejsca była najlepszym wydarzeniem w moim życiu. Moja żona sama urządziła wszystkie wnętrza i zrobiła to doskonale. Znała się na tym jak nikt inny. Byłem z niej bardzo dumny.