Doskonałe nośniki danych

Odkąd pojawiły się na rynku wyparły całą konkurencje przenośnych nośników danych. Pendrive stały się tak bardzo popularne, że niemalże każdy z nas z pewnością posiada w domu kilka takich malutkich urządzeń, potrafiących niejednokrotnie uratować dane z komputera.

Najlepszy nośnik danych

pendrive 256gbKiedy zakupiłam swojego laptopa, z początku bardzo pilnowałam tego w którym miejscu zapisuję swoje rzeczy pobrane z internetu. Jak chyba każdy, kto zaczyna użytkować nowy sprzęt, miałam porobione foldery w których wszystko było czytelnie posegregowane. Jednakże z biegiem czasu oczywiście kwestia ta uległa zmianie i ze zwykłego lenistwa zapisywałam wszystko gdzie popadnie, także na pulpicie. Problem pojawił się, kiedy zapchałam cały dysk na którym miałam zainstalowany system i komputer zaczął powoli odmawiać posłuszeństwa. Początkowo myślałam nad dokupieniem zewnętrznego dysku przenośnego, lecz nie było mi potrzeba aż tyle miejsca, a i sam dysk do najtańszych nie należał. W końcu jednak w sklepie znalazłam pendrive 256gb, który zdołał pomieścić wszystkie moje niezbędne dane i multimedia. Swojego starego pendrive kupowałam wieki temu i wówczas pendrive z tak ogromną pojemnością kosztowały naprawdę bardzo wiele, lecz kiedy zobaczyłam, jak tanie są w dzisiejszych czasach, byłam naprawdę pozytywnie zaskoczona. Pendrive zakupiony przeze mnie posiadał dodatkowo bardzo ciekawy wygląd, ponieważ przypominał różowego lizaka, a że jestem osobą uwielbiającą tego typu gadżety, tym bardziej ucieszyłam się z możliwości zakupu pendrive o oryginalnym wyglądzie i tak dużej pojemności.

Na nowym pendrive zmieściło się wszystko to, co zapychało mój dysk, a nawet zostało na nim sporo miejsca! Dopiero po jego zakupie zauważyłam, jak wygodnym jet urządzeniem. Teraz mogę mieć bowiem wszystkie najważniejsze pliki zawsze przy sobie i przeglądać je na każdym komputerze. To niesamowita wygoda i przede wszystkim zaoszczędzenie czasu, jaki musiałabym poświęcić na ciągłe przerzucanie plików z urządzenia na urządzenie.