Dworki na sprzedaż i wielki bal

Niedaleko mojego miasta znajduje się stary pałac, który przez wiele lat stał nieużywany i niezamieszkany. Miasto się jakoś nim niespecjalnie interesowało, więc tylko powoli niszczał, aż w końcu miasto się obudziło i zaczęło go remontować.

Dworki na sprzedaż wyglądały świetnie

dworki na sprzedażZaczęli od tego, że wyremontowana ma zostać sala balowa. Była naprawdę duża, spokojnie kilkaset osób mogło się tam zmieścić. Dzięki temu pałac na sprzedaż miał się stać bardziej atrakcyjny dla potencjalnego kupującego. Myślę, ze to jest bardzo dobre rozwiązanie. Dzięki temu nie tylko osoby zainteresowane takimi rzeczami jak zamek na sprzedaż usłyszą o tym pałacu, ale również da to dobrą reklamę dla miasta, bo taki bal jaki ma być tam organizowany na pewno będzie tez fotografowany, czy nawet filmowany. Do tego bilet na ten bal nie jest drogi, a pieniądze ze sprzedażą pójdą na dalszą renowację budynku. Bardzo się cieszyłam na to spotkanie towarzyskie w pałacu. Widziała kiedyś jak wyglądają takie odrestaurowane dworki na sprzedaż, więc liczyłam że efekt będzie jeszcze bardziej spektakularny jak w przypadku naszego pałacu. Wszystko wyglądało naprawdę bajecznie. Kiedy zajrzało się do innych pomieszczeń to było widać, ze są bardzo zniszczone i odcinały się od pięknej sali balowej. Jednak nie wszystko można robić naraz.

Najważniejsze było to jedno pomieszczenie, przestrojonym setkami świec, bogato zastawionymi stołami i różnymi, eleganckimi dekoracjami. Dzięki nim ten wieczór na pewno był niezapomniany i mam nadzieję, ze przyniesie to także jakiś korzyści dla naszego miasta.