Firmowe kursy językowe są super!

Mam to szczęście, że zawsze trafiam na bardzo fajnych pracodawców i pracuję w firmach, które dbają o swoich pracowników. Dzięki temu codzienne chodzenie do pracy sprawia mi przyjemność i cieszę się, że mogę się w pracy rozwijać. Bo naprawdę w pracy się rozwijam, m.in. uczestniczę w kursie językowym, gdzie pogłębiam swoją wiedzę w zakresie języka angielskiego biznesowego.

Kursy językowe wpływają na rozwój pracowników

kursy językowe dla firm w WarszawieKursy językowe są dla mnie naprawdę czymś świetnym i jestem bardzo wdzięczna za to, że mogę rozwijać swoje umiejętności. Wydaje mi się, że kursy językowe dla firm w Warszawie są na wysokim poziomie. W każdym razie ja miałam okazję uczestniczyć w kursach, które były prowadzone w szkołach, które dbały o to by rzeczywiście czegoś nas nauczyć i żeby zajęcia były ciekawe. Obecnie chodzę na mój trzeci już kurs językowy, na który wysłała mnie firma. Jestem już na poziomie zaawansowanym, ponieważ w poprzedniej pracy chodziłam na kursy na niższym poziomie i bez sensu byłoby dla mnie powtarzanie podobnego materiału. Z tego, co się jednak orientuję to jest też grupa na poziomie podstawowym i tak samo jak ja są zadowoleni z lektorów i tego jak przebiega ich kurs. Myślę, że szefostwo naprawdę się postarało przy wyborze szkoły językowej. Moje zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i jedne z nich prowadzone są przez native speakera, który jest naprawdę świetny – zajęcia z nim to prawdziwa zabawa ale jednocześnie dużo się w czasie nich uczymy.

W mojej grupie na kursie jest jakieś dziesięć osób i na zajęciach przeważnie są wszyscy, co myślę, że pokazuje, że zajęcia te są naprawdę dobrze prowadzone. Kurs będzie trwał jeszcze jakieś pół roku i myślę, że będę tęsknic za cotygodniowymi zajęciami. Być może firma postanowi dalej kontynuować kurs albo wyśle nas na jakieś inne szkolenia.