Gadżety w hotelu

 

W sytuacji, kiedy chcemy aby prowadzone przez nas przedsiębiorstwo było dla klientów atrakcyjne oraz wyróżniające się warto zadbać o takie szczegóły jak zadbanie o to, aby na różnych gadżetach do których klienci mają dostęp było logo naszej firmy.

Personalizacja artykułów hotelowych

ręczniki hoteloweKażdy hotel czy pensjonat musi być wyposażony w niezbędne przedmioty oraz dodatki, które są niezbędne do komfortowego funkcjonowania oraz wykonywania codziennych czynności. Najwięcej niezbędnych przedmiotów musi być w pokoju hotelowym. Musimy go wyposażyć w taki sposób, aby nasz gość czuł się w nim wygodnie i komfortowo. Przedmioty codziennego użytku znajdujące się w pokoju takie jak ręczniki hotelowe, szlafroki, pościel powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów które są bardzo wytrzymałe. Pamiętajmy że tego rodzaju rzeczy musimy regularnie wymieniać oraz prać – najlepiej w wysokich temperaturach aby następny gość, który będzie korzystał z pokoju mógł bez najmniejszych obaw ponownie użytkować odświeżone rzeczy. Jeżeli mamy takie życzenie, na tego typu przedmiotach z których korzystają goście możemy wytłoczyć logo naszego hotelu. Nie jest to duży koszt, jednak takie działanie ma wiele zalet ponieważ sprawia że nasz hotel jest w oczach klienta prezentuje się bardziej efektywnie. Możemy nadrukować logo na pościel lub ręczniki lub wybrać opcję która jest bardziej trwała czyli je naszyć.

Wybierając tego rodzaju przedmioty do pokojów hotelowych pamiętajmy, aby były one w takiej samej lub podobnej kolorystyce. Najlepiej będzie, jeżeli kolor gadżetów hotelowych dostosujemy do wystroju wnętrz oraz kolorów ścian. Wybierajmy raczej neutralne barwy oraz kolory – najlepiej pastelowe ponieważ zbyt krzykliwe nie będą się tak dobrze prezentować w pokojach.