Innowacyjne propozycje marki Bebetto

Jednym z najważniejszych zakupów młodych rodziców, jeszcze przed narodzeniem dziecka, jest wózek. Jest to niezbędny przedmiot, bez którego praktycznie niemożliwe jest opiekowanie się dzieckiem. Spacery z maleństwem na świeżym powietrzu są bardzo ważne dla nabierania odporności przez noworodka.

Nowa odsłona wózka Bebetto z serii Holland

wózek bebetto hollandRynek obfituje w wiele rodzajów i modeli wózków dziecięcych. Ceny wahają się od kilkuset złotych do kilku tysięcy, w zależności od materiału wykonania, wyposażenia oraz funkcyjności. Jedną z marek tworzy firma Bebetto Holland. Jest to polski producent wózków dziecięcych, specjalizujący się w wózkach wielofunkcyjnych tzw. 2w1 i 3w1, 4w1, spacerówek, a także standardowych wózkach z samą gondolą. Ponadto firma w swojej ofercie posiada także wielofunkcyjne wózki bliźniacze. Producent w swojej długoletniej działalności wypuścił na rynek wiele modeli wózków. Należą do nich między innymi: Bebetto Silvia, Tico, Murano, Bresso, Vulcano, Sport. Najnowszą serią wyprodukowaną przez tego producenta jest wózek bebetto holland. Występuje on w wersji 3w1, 4w1 oraz spacerowej. Wózek charakteryzuje się lekką, amortyzowaną konstrukcją, która wykonana została z aluminium. Spośród innych modeli wyróżnia go nowy system hamowania oraz możliwością regulowania wentylacji wewnątrz gondoli. Wózek może być użytkowany przez dziecko na leżąco w gondoli lub na siedząco w spacerówce.

W skład wózka wchodzą: gondola, cześć spacerowa oraz stelaż. Ponadto znajduje się w nim wyjmowana torba na zakupy, torba pielęgnacyjna, uchwyt na kubek, moskitiera oraz pokrowiec chroniący przed deszczem. Wózek bebetto holland wyróżnia różnorodna kolorystyka, wygodne składanie oraz innowacyjna amortyzacja. Model ten może w  pełni zaspokoić wymagania niejednej mamy.