rekuperator

Jakość powietrza…

Wentylacja mechaniczna, czyli zastosowanie rekuperatorów, jest dzisiaj standardem w rozwiązywaniu problemów ekonomicznych współczesnego budownictwa. Rekuperatory nie są klimatyzatorami w tradycyjnym rozumieniu. Pomieszczenia klimatyzowane w sposób klasyczny, to po prostu miejsca, w których możemy regulować temperaturę. Natomiast nie oszczędzamy energii ( wręcz przeciwnie) i nie dbamy o jakość tego powietrza.

rekuperatorNowoczesne rekuperatory charakteryzują się energooszczędnością, ogromną wydajnością i skutecznością. Wentylacja mechaniczna niejako wymusza oszczędność ciepła, odpowiada za stan techniczny budynku, poprawia jakość życia i pracy mieszkańców. Montaż rekuperatorów zazwyczaj nie wymaga zmian architektonicznych i możemy je zastosować w dowolnym budynku czy pomieszczeniu. Do dyspozycji klienta jest w zasadzie nieograniczona ilość rozwiązań.
Możemy zaproponować zamontowanie wentylatorów ściennych, kolumnowych, przenośnych, kasetowych, sufitowo-ściennych. A wszystkie spełnią swoje podstawowe zadanie – sprawią, że jakość i temperatura powietrza, będą najwyższej jakości. Wzrośnie zatem poczucie komfortu i spadnie zużycie energii. Jest to zasadniczy cel każdego użytkownika budynku czy pomieszczenia, więc montaż rekuperatorów zwróci się w bardzo szybko.
Aby nie zakłócać normalnego funkcjonowania, montujemy całe zestawy wentylatorów w jak najkrótszym czasie. Jeśli jest to pojedyncze pomieszczenie, okres montażu zazwyczaj jest właściwie niezauważalny przez użytkowników. Podobnie rzecz się ma z rekuperatorami, mającymi za zadanie wentylację dużych budynków. Montaż jest cichy, sprawny i profesjonalny. Pomożemy też dobrać właściwe do pomieszczeń urządzenia!

Jeśli zależy Ci na najwyższym poziomie usług, najwyższej jakości rekuperatorów i najbardziej profesjonalnym montażu – zapraszamy!