Jestem okulistą, pracuję w salonie optycznym

Medycyna od zawsze mnie interesowała. Po ukończeniu szkoły średniej zdecydowałem się pójść na medycynę. Najtrudniejszy był pierwszy semestr. Ledwo zdałem sesję egzaminacyjną. Miałem nawet dla warunki.

Salon optyczny w Bydgoszczy oferował mi staż

salon optycznyNa szczęście moja ciężka praca w końcu zaczęła przynosić długo oczekiwane efekty. Moim marzeniem był zawód taki jak okulista dziecięcy. Zrobiłem wszystko aby osiągnąć swój cel. Po uzyskaniu odpowiednich uprawnień mogłem rozpocząć swoją karierę zawodową. Na początku pewien salon optyczny Bydgoszcz oferował mi praktyki. Jednak to nie było dla mnie nic przyjemnego. Także moja mama twierdziła, że jest to zbyt banalne. Ja miałem dużo większe aspiracje. Postanowiłem złożyć swoją aplikację do prywatnych klinik oraz szpitali. W przyszłości chciałem otworzyć własny gabinet. Ale spodziewałem się tego dopiero pod koniec swojego życia. Odezwała się do mnie jedna poradnia okulistyczna. Zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Następnie podpisałem bardzo korzystną umowę i zacząłem przygodę w nowej pracy. Na samym początku musiałem uczyć się od bardziej doświadczonych lekarzy. Bardzo mi to odpowiadało, ponieważ mogłem się naprawdę dużo nauczyć. To było dla mnie cenne. Pierwszym moim pacjentem była młoda dziewczynka, która musiała przejść kontrolę. Pamiętam, że bardzo się stresowała. Ja zachowałem się bardzo profesjonalnie i stworzyłem przyjazną atmosferę. To było moim zadaniem. Takich umiejętności nabyłem się już na studiach.

Nowoczesna technologia pozwala na bardzo szybkie postawienie odpowiedniej diagnozy. Ja tamtego dnia musiałem skierować ją do sklepu optycznego. Nie zbędne okazały się okularki.

Więcej informacji pod adresem:

http://salonvision.pl