Klienci chętnie zatrudniają DJ-a na uroczystości

 

Poznałam w autobusie zupełnie przez przypadek bardzo przystojnego chłopaka. Kiedy wsiadałam wypadły mi książki i on mi je podniósł. Usiadł koło mnie i mnie zagadał więc nasza podróż była bardzo udana. Nawet wysiadał na tym samym przystanku co ja. Poprosi mnie o numer telefonu a ja mu go dałam. Pierwszy raz w życiu miałam taką sytuację.

Michał jest znanym DJ-em

dj na wesele pomorskieZadzwonił do mnie wieczorem w tym samym dniu. Poprosił o spotkanie na jutro. Zgodziłam się bo mnie intrygował. Podobał mi się z wyglądu i był mądry. Rozmawialiśmy na kilka tematów i mieliśmy wspólne zainteresowania. Na spotkaniu okazało się, że Michał jest DJ-em Zrobiło to na mnie wrażenie. Grał na różnych imprezach od wesel, po spotkania rodzinne a kończąc na imprezach firmowych czy dyskotekach. DJ na wesele pomorskie w obecnych czasach jest chętnie wybierany przez młodych. Michał mówił, że w sezonie od wiosny po jesień praktycznie każdy weekend ma już zajęty. Dzięki temu zarabia sporo pieniędzy. Sam wszystkiego się nauczył Pracował na budowie, żeby zarobić na profesjonalny sprzęt do puszczania muzyki. Byłam nim oczarowana. Zaprosił mnie na jutro do klubu, w którym puszczał muzykę. Nigdy nie znałam żadnego DJ-a osobiście i bardzo mi się podobało jak grał. Na imprezie zachęcał do zabawy wszystkie osoby. Michał potwierdził, że najbardziej lubi grać na weselach. Kiedy widzi, że goście dobrze się bawią ma jeszcze więcej satysfakcji ze swojej pracy.

Pokazał mi swoją stronę internetową, na której ma kilka urywków z różnych wesel i imprez rodzinnych. Po kilku spotkaniach zaczęliśmy być parą. Nie przeszkadzało mi, że weekendy miał zajęte. Często byłam z nim na weselu. Ja interesowałam się fotografią więc często w gratisie robiłam jakieś zdjęcia z danych uroczystości. Myślę o założeniu firmy i mogłabym zajmować się fotografią na poważnie. 

Szczegółowe informacje na: https://djirek.pl