Kupiłem używane regały do magazynu

 

Towar sprowadzałem od szwagra z Holandii i współpraca układała nam się na prawdę świetnie. Ostatnio jednak towaru było dużo więcej i musiałem wynająć magazyn. Udało mi się znaleźć pustą halę, która była dla mnie wystarczająca. Musiałem ją tylko wyposażyć.

Dobrej jakości regały magazynowe

regał magazynowy składanyOd szwagra dowiedziałem się, że najlepszy był regał magazynowy składany i w takie rozwiązanie powinienem zainwestować. Nie miałem kasy na takie wydatki, ale skoro regałów potrzebowałem to musiałem przecież je kupić. Sprawdziłem oferty producentów i ceny były dla mnie w tamtym czasie zdecydowanie za wysokie. Musiałem szukać oszczędności i dlatego postanowiłem sprawdzić, czy ktoś sprzedawał takie same regały ale używane. Znalazłem dość interesującą ofertę i postanowiłem skontaktować się z właścicielem firmy. Sprzedawał on swoje regały do magazynu, ponieważ zamknął działalność i nie potrzebował nic z wyposażenia. Pojechałem na miejsce, żeby zobaczyć te regały. Okazały się dobre jakościowo i były składane na czym najbardziej mi zależało. Udało mi się nawet wynegocjować niższą cenę i dobiliśmy targu. Nie miałem jak zabrać regałów od razu i dlatego zamówiłem kuriera, który następnego dnia dostarczył mi wszystko do mojego nowego magazynu. Regały składałem sam, bo miałem mnóstwo czasu a po towar jechałem dopiero w weekend. Od razu szwagrowi dałem znać, że kupiłem do magazynu regały składane i pochwalił moją decyzję. Naturalnie zaskoczyła go niska cena, którą zapłaciłem za wszystkie regały.

Towar, który sprowadziłem w weekend od szwagra sprzedał się błyskawicznie. Mogłem zwozić więcej produktów, bo miałem odpowiedni magazyn z regałami, gdzie wszystko mogłem poustawiać. Zarobki dzięki temu także mi się zwiększyły a na to przede wszystkim liczyłem.