Kupno niedrogich pieluch tetrowych

Kilka dni temu na świat przyszło moje pierwsze dziecko. Wiedziałam, że przez pierwsze tygodnie życia, dzieci zużywają bardzo dużą ilość pieluszek, ale mimo wszystko byłam zaskoczona jak często trzeba przewijać mojego synka. Szybko zdecydowałam, że najlepiej będzie jak zacznę korzystać z pieluszek wielorazowych. Inaczej nie nadążyłabym kupować pampersów jednorazowych.

Potrzebowałam niedrogich pieluch tetrowych

niedrogie pieluchy tetrowe koloroweDługo zastanawiałam się na tym, jakie pieluszki wielorazowe będą dla mnie najlepsze. Z pomocą przyszła mi moja przyjaciółka. Według niej niedrogie pieluchy tetrowe kolorowe będą najlepsze. Pieluszki z tetrowego materiału są niezwykle wygodne zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Materiał ten jest bowiem niezwykle miękki i delikatny. Dzięki temu nadaje się nawet dla noworodków i dzieci z wrażliwą skórą. Dzięki swojej miękkości i elastyczności bardzo łatwo się on formuje i układa pod ubrankiem dziecka. W związku z czym przewijanie jest naprawdę bardzo szybkie i nie powoduje trudności nawet w przypadku niedoświadczonych rodziców. Tetrę bardzo łatwo wygładzić i ułożyć w taki sposób, aby w żaden sposób nie krępowała ruchów dziecka i nie uwierała go w brzuszek i plecki podczas leżenia. Dodatkowym atutem pieluch tetrowych jest ich niska, przystępna cena. Można je dostać we wszystkich sklepach dziecięcych w okolicy, a także przez internet.

Zdecydowałam się iść za dobrą radą mojej przyjaciółki i zakupiła komplet takich pieluszek w osiedlowym sklepie z artykułami dla niemowląt. Jak się już wkrótce przekonałam, to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Pieluchy tetrowe dostępne były w wielu wariantach kolorystycznych. Ja wybrałam różne kolory, żeby nie mylić się co do tego, które były ostatnio używane i wyprane. Dzięki temu kilkanaście pieluszek starczyło mi na kilka miesięcy.