Kupno świecy perfumowanej

 

Bardzo lubię spędzać wieczory przy zapalonych świecach. Bywa, że w ogóle nie włączam sztucznego światła tylko oświetlam pokój świeczkami. Ostatnio zamarzyło mi się, aby świece które zapalam były również zapachowe. Zależało mi na tym, aby świeca miała delikatny, naturalny aromat, który będzie unosił się w pomieszczeniu nawet po zgaszeniu płomienia.

Zalety perfumowanych świec w mieszkaniu

świece perfumowanePo przejrzeniu kilku opcji i dłuższym zastanowieniu, ostatecznie zdecydowałam się na świece perfumowane. Dowiedziałam się bowiem, że są one najlepsze. Takie świece perfumowane są za pomocą naturalnych zapachów i aromatów kwiatowych, ziołowych oraz owocowych. Nie zawierają one sztucznych parabenów i innych chemicznych substancji. Dodatkowo można zamówić sobie nawet świecę o zapachu wybranych perfum, wystarczy znać jego kompozycje zapachowe. W sklepie do którego się udałam bez problemu znalazłam świece z wosku sojowego, które były bardzo ładnie perfumowane. Jeden z dostępnych tam zapachów szczególnie mi się spodobał. Zdecydowałam się zakupić tę świeczkę, ponieważ była w pełni naturalna i wegańska. Posiadała drewniany knot pokryty roślinnym woskiem oraz była zamknięta w szklanym pojemniczku, który można było poddać recyklingowi i wykorzystać jeszcze wielokrotnie. Już wkrótce przekonałam się, że to był naprawdę bardzo dobry wybór.

Przede wszystkim dlatego, że świeca paliła się równomiernie i była bardzo wydajna. Wosk wypalał się powoli i mała świeczka wystarczyła prawie na trzydzieści godzin palenia. Byłam z tego powodu bardzo zadowolona. W dodatku cena takich świec perfumowanych wcale nie jest wygórowana. W sklepie do którego się udałam, takie produkty można dostać w naprawdę atrakcyjnych cenach. Cieszę się, że udało mi się dostać świecę o takim przyjemnym zapachu.