Mąż zabrał mnie do hotelu na mazurach

Byłam w weekend z mężem na mazurach. Uwielbiam takie spontaniczne wyjazdy. Nic nie planowaliśmy do ostatniej chwili. Mąż po pracy powiedział, ze ma dla mnie niespodziankę i mnie zabiera do hotelu.

Trafiłam do świetnego hotelu na Mazurach

hotelNie spodziewałam się tego więc bardzo się ucieszyłam. Nie mieliśmy żadnych planów na weekend więc tym bardziej nie miałam żadnych wymówek. Postanowiłam się szybko spakować i byłam gotowa na wyjazd. Mazury to nasz ulubiony region. Często spędzamy w nim nasze wakacje. Mazury dobrze nam się kojarzą tam się poznaliśmy w trakcie imprezy sylwestrowej. Okazało się, że mąż zabiera mnie do hotelu, w którym był organizowany sylwester. Luksusowy hotel znajdująca się na Mazurach jest bardzo nowoczesny i dobrze wyposażony. Można skorzystać z wielu atrakcji na miejscu w hotelu. Jak się okazało na miejscu mąż zarezerwował dla nas spa i kilka bardzo ciekawych zabiegów. Byłam bardzo szczęśliwa i po zabiegach zrelaksowana. Przydał mi się taki wieczór. Będę mogła naładować baterie i z większą motywacją w poniedziałek rozpocząć pracę. W sobotę postanowiliśmy trochę pospacerować. Mrągowo idealnie nadaje się na spacery i spędzanie czasu w dobrym towarzystwie. Znamy Mrągowo bo jeździmy tam przynajmniej raz w rogu i zawsze zwiedzamy nasze miejsca, które nam się mile kojarzą i coś dla nas znaczą. W hotelu, w którym spaliśmy odbywała się konferencja. Konferencje często się tam odbywają bo już nie raz mieliśmy okazje się o tym przekonać w trakcie naszego pobytu. Konferencje na mazurach można połączyć także z relaksem więc sporo firm dlatego na pewno decyduje się na organizację w tym miejscu różnych biznesowych spotkań.

Hotel jak zwykle zapewnił nam wiele atrakcji. Poza spa braliśmy udział w wodnych atrakcjach baseny, jacuzzi i sauna to jest to co uwielbiamy. Weekend była bardzo udany, podziękowałam mężowi za niespodziankę.