Modne bransoletki z kamieniem

Wiele kamieni używanych w biżuterii ma ciekawe i niecodzienne właściwości. Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że nosząc konkretny, dopasowany do naszego znaku zodiaku kamień, możemy wpłynąć pozytywnie na nasze samopoczucie czy nawet zdrowie lub kondycję fizyczną. W poniższym tekście postaram się przedstawić kilka informacji na ten temat.

Jakie właściwości posiada tygrysie oko?

modna bransoletka z tygrysiego okaTygrysie oko to kamień bardzo dobrze znany i ceniony przez twórców biżuterii. Jest to niesamowita odmiana kwarcu, której wygląd przypomina nieco zielonkawo żółte oko. Jest on nie tylko wyjątkowo piękny i zwracający uwagę, ale także przypisuje się mu niezwykłe właściwości. Często wykorzystywany jest podczas tak zwanej litoterapii, czyli leczeniem za pomocą kamieni. Noszenie biżuterii z tygrysim okiem może znacznie wpłynąć na nasze zdrowie fizyczne oraz psychiczne. Zalecany jest alergikom, gdyż pomaga w złagodzeniu objawów uczulenia. Poza tym, nada się świetnie dla osób zmagających się z częstymi przeziębieniami i infekcjami, ponieważ pomaga wzmocnić odporność i szybciej wyzdrowieć. Polecany jest także osobom nieśmiałym, które pragną otworzyć się na świat. Wzmacnia on poczucie własnej wartości oraz wzmaga pewność siebie, co jest także przydatne, na przykład, w biznesie czy otwieraniu własnej firmy. Polecany jest osobom spod znaku wagi, lwa czy bliźniąt. Lecznicza i modna bransoletka z tygrysiego oka będzie zatem świetnym upominkiem, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Biżuteria z tygrysiego oka uznawana jest za jedną z najpiękniejszych oraz najskuteczniejszych, jeśli chodzi o litoterapię. Polecana jest osobom nieśmiałym, chcącym zwiększyć swoją pewność siebie. Poza tym, sprawdzi się idealnie na wiosnę, nie tylko ze względu na modę, lecz także do walki z alergią.