Montaż bramek wejściowych

Z bramkami obrotowymi spotykamy się właściwie na każdym kroku. Stały się one elementem nieodłącznym każdego supermarketu, biurowca czy dworca autobusowego. Oprócz spełniania podstawowej funkcji jaką jest przepuszczanie ludzi, reszta z nich może być kompletnie inna w zależności od tego w jakich sytuacjach mają zostać użyte.

Obrotowe bramki kontroli dostępu

bramki wejściowe obrotoweBramki obrotowe są urządzeniami, które kontrolują przechodzących przez nie ludzi na bardzo prostej zasadzie. W supermarkecie mają one za zadanie przepuścić ludzi do sklepu, jednocześnie blokując im możliwość przejścia przez nie w drugą stronę. W większych firmach bramki wejściowe obrotowe stanowią urządzenie identyfikujące czy dana osoba rzeczywiście jest pracownikiem tej firmy. Aby bez problemów przejść przez nią wystarczy przyłożyć do czytnika kartę, która jest dowodem przynależności do biura. Bramki są również w pełni bezpieczne jeśli chodzi o sytuacje zagrażające życiu osobom znajdującym się na terenie budynku. W momencie kiedy otrzyma ona informację o zagrożeniu ramiona opadają, tak aby każda osoba mogła przejść przez nią bez konieczności identyfikacji. Dodatkowo jeśli tylko chcemy mogą one zostać wyposażone w inne dodatkowe funkcje. Jedną z nich jest terminal losujący, który nie przepuści wybranej losowo osoby i będzie ona musiała przejść dodatkową weryfikację. Ma to na celu dodatkowe zwiększenie bezpieczeństwa panującego w budynku. Dobra jakościowo oraz przemyślana konstrukcja zapewnia długoletnie użytkowanie.

Jeśli interesuje nas zakup bramek wejściowych, które zapewnią bezpieczeństwo w naszej firmie warto zapoznać się z ofertami producentów dostępnych na rynku. Zainteresujmy się również możliwościami, które oferują różne typy bramek, a mamy w nich z pewnością dość duży wybór. Starajmy się, aby był on w  pełni przemyślany i bramka spełniał funkcje na których najbardziej zależy nam w naszej firmie.