Musiałam uczestniczyć w sprawie spadkowej

Niedawno zmarli moi rodzice. Nie zostawili oni po sobie żadnego testamentu, dlatego od razu po ich śmierci rozpoczęły się kłótnie pomiędzy mną, a piątką mojego rodzeństwa. W zasadzie każdy się tutaj kłócił z każdym i nastawił resztę przeciwko komuś. Zrobiło się z tego niezłe zamieszanie. Oczywiście kłóciliśmy się o spadek, który prawdę powiedziawszy był niemały.

Poszukiwania prawnika od spraw spadkowych

sprawy spadkowe - gdyniaMiałam już dosyć tych wszystkich kłótni. Jednakże, nie znaczyło to, że zamierzam się poddać i oddać rodzeństwu swoją część majątku. Dowiedziałam się, że niedługo ma się odbyć w sądzie sprawa spadkowa i każde z nas będzie w niej stroną. Uznałam, że w takiej sytuacji muszę zatrudnić odpowiedniego prawnika, który mi pomoże. Wiedziałam, że rodzeństwo na pewno zrobi to sam. Był mi potrzebny ktoś, kogo specjalizacją były sprawy spadkowe – Gdynia to miejscowość, w której udało mi się znaleźć bardzo dobrego prawnika. Był to doświadczony i sprawdzony prawnik od spraw spadkowy, który swoją kancelarię prawną prowadził w tej miejscowości już od kilkunastu lat i posiadał bardzo dobre opinie i rekomendacje swoich klientów. Dużą jego zaletą było to, że posiadał dużą wiedzę na temat prawa spadkowego, którą cały czas aktualizował nie tylko poprzez przyswajanie znowelizowanych przepisów, ale także doszkalanie się i udział w sympozjach.

Zdecydowałam się skorzystać z jego solidnych usług i szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Prawnik naprawdę bardzo dobrze poprowadził mnie przez całą sprawę spadkową i zadbał o moje potrzeby. Wiedziałam, że jestem dobrze przygotowana do rozprawy w sądzie i rodzeństwo na pewno mnie nie oszuka i dostanę swoją część majątku po zmarłych rodzinach. Tak też się stało, co bardzo mnie ucieszyło.