Najlepszy montaż ekranu

Jeżeli od zawsze marzyliśmy o kameralnym kinie we własnym domu, dziś, już za niewielką sumę, możemy ziścić to pragnienie, wystarczy zakup dobrego projektora i dopasowanie odpowiedniego dla naszego projektora, ekranu, na którym będziemy oglądać filmowe przeboje.

Kto w Krakowie zajmuje się montażem ekranów? 

montaż ekranu krakówZamiast specjalnie przygotowanej ściany, znacznie lepiej jest wyposażyć się i zamontować gotowy ekran. Możemy kupić ekran na stojaku i umieścić go w dowolnym miejscu naprzeciwko projektora, ale to zapewne nie pobudzi naszej wyobraźni i nie zyskamy wielu nowych wrażeń. Lepszym rozwiązaniem jest instalacja ekranu na ścianie lub w przestrzeni, może być to przed oknami lub w miejscu, które rozdziela jedno pomieszczenie od drugiego. Ten sposób prezentuje się najbardziej efektownie. Najprostszy, wiszący ekran projekcyjny to koszt około kilkuset złotych, za model na stojaku zapłacimy mniej więcej siedemset – osiemset złotych. Jednak, gdy montujemy ekran w suficie, warto przemyśleć elektryczne rozwijanie i zwijanie ekranu. Jeżeli jednak interesuje nas również montaż ekranu Kraków jest miastem, w którym znajdziemy od tego specjalistów. Za instalację średnich rozmiarów projektora zapłacimy w granicach dwustu – trzystu złotych i mówimy tu oczywiście o modelu otwieranym i zamykanym elektrycznie. W przypadku zwykłych ekranów, montaż to koszt stu – stu pięćdziesięciu złotych i w grę raczej nie wchodzą większe kwoty. Dzięki specjalistom od montażu ekranów, możemy cieszyć się swoim sprzętem już od pierwszego dnia. 

Jeżeli mamy już projektor, ale ciągle wahamy się jaki ekran wybrać, to mówimy z całą odpowiedzialnością – tylko taki, który jest zarówno dobry pod względem parametrów technicznych, ale w równej mierze jest też ważna jego cena. Ponieważ nie warto przepłacać za tego typu akcesoria.