Nakłoniłem szwagra do wymiany okien w domu

Pracowałem w firmie, która oferowała nowoczesne rozwiązania do domu. Zajmowałem się sprzedażą oraz montażem okien o wysokiej szczelności czy drzwi, które na rynku uchodziły za jedne z najlepszych. Praca dawała mi mnóstwo radości i bardzo ją lubiłem.

Montaż nowych okien w domu szwagra

okna jastrzębieMojemu szwagrowi także się powodziło, ponieważ ostatnio kupił sobie dom za miastem. Był to dość stary dom, ale wyglądał całkiem nieźle. Potrzebny był tylko remont i szwagier mógł tam zamieszkać ze swoją rodziną. Kiedy pojechałem zobaczyć jego dom to od razu zauważyłem, że miał fatalne okna. Nie trzymały ciepła i w ogóle nie były szczelne. Od razu mu powiedziałem, że powinien zainwestować w nowe okna jastrzębie, bo zimą to nie będzie zadowolony. Szwagier wiedział, że się znałem na oknach jak nikt i poprosił mnie, żebym załatwił mu okna ze swojej firmy. Zgodziłem się od razu mu pomoc i następnego dnia wybrałem dla niego najlepsze okna, które dostępne były w ofercie. Fakturę wziąłem na siebie, bo dzięki temu szwagier zaoszczędził sporo gotówki. Okna zamontowałem mu osobiście i też nie wziąłem od niego za to żadnych pieniędzy. W końcu byliśmy rodziną i musieliśmy sobie pomagać. Stare okna od razu wyrzuciłem, bo nie nadawały się do niczego. Szwagier podczas montażu nowych dużo mi pomagał i był bardzo podekscytowany. Pierwszy raz widział mnie w pracy i miał okazję zobaczyć jak to wszystko przebiegało. Po zamontowaniu nowych okien w domu od razu zrobiło się o wiele ciszej i przyjemniej.

Szwagier był mi wdzięczny za tak ogromną pomoc i zaprosił mnie na grilla, którego sam przygotował. Wieczór spędziłem w miłej atmosferze i nie chciało mi się wracać do domu. Zostałem na noc u szwagra i spałem w pokoju gościnnym, który był urządzony przez moją siostrę.