Nano złoto jako tonik do twarzy

Coraz więcej kobiet docenia dobroczynne działanie składników naturalnych. Producenci kosmetyków często próbują nas przekonać do siebie umieszczając w swoich produktach coraz to nowsze wyciągi z roślin, naturalne oleje czy inne substancje.

Złoto koloidalne do stosowania zewnętrznego

nano złotoJednak prawda jest taka, że w kosmetykach tych składników jest bardzo niewiele, a my same możemy zdobyć je o wiele taniej i stosować samodzielnie. Właśnie dlatego ostatnimi czasy znacznie większą popularnością niż kosmetyki z olejami cieszą się same olejki. Możemy kupić czysty olej kokosowy, olejek arganowy czy rycynowy. Witaminy w kosmetykach są bardzo drogie. Kremy lub sera z dodatkiem witaminy C są jednymi z droższych produktów. Tymczasem w aptece można zakupić czystą witaminę C, E czy A, które samodzielnie możemy stosować na skórę twarzy. Podobnie jest z kosmetykami, które zawierają w sobie cząsteczki nano złota. Złoto jest produktem luksusowym dlatego wszystkie zabiegi z jego użyciem są nieco droższe. W sklepach można również spotkać kremy i maseczki, które kuszą nas składem, w którym znajduje się nano złoto. Jednak i w tym przypadku możemy samodzielnie zakupić czyste złoto koloidalne o odpowiednim stężeniu. Taki produkt to koszt kilkudziesięciu złotych. Takim złotem możemy bezpośrednio przemywać skórę twarzy. Nano złoto działa na skórę jak tonik. Jedynym przeciwwskazaniem do stosowania złota koloidalnego jest uczulenie na ten pierwiastek.

Stosowane regularnie opóźnia proces starzenia ponieważ chroni skórę przed utratą kolagenu. Stymuluje skórę do odbudowy, działa przeciwobrzękowo, redukuje przebarwienia skóry i hamuje ich rozwój w przyszłości. Złoto nawilża i uelastycznia skórę, usuwa zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Jest to produkt wielozadaniowy.