Niedrogi parking koło lotniska

Żyjemy w czasach, kiedy niemalże w każdym gospodarstwie domowym jest przynajmniej jeden samochód. W firmach pracownicy bardzo często dostają auta służbowe, a turyści coraz częściej wynajmują samochody na czas pobytu w danym mieście.

Gdzie znajdziemy duży parking?

parkingi BalicePosiadanie samochodu jest na pewno bardzo wygodne, ale wiąże się z miejscem do parkowania. W mieście przeważnie kierowcy mają wykupione specjalne bilety lub karty, które upoważniają ich do pozostawiania pojazdu w wyznaczonych miejscach w centrum. Poza miastem jest to możliwe na własnej posesji. Zawsze może się zdarzyć sytuacja, że będziemy lecieć na wakacje i trzeba będzie dojechać na lotnisko samochodem. W takiej sytuacji musimy mieć gdzie go zostawić, aby po powrocie móc nim wrócić. Wtedy niezastąpione są parkingi Balice są w Krakowie miejscem, gdzie działa ich kilka, ponieważ zapotrzebowanie na nie jest bardzo duże. Osoby wylatujące z kraju często pozostawiają na nich swoje samochody na czas pobytu w innym miejscu. Przeważnie są to parkingi strzeżone, które są znacznie droższe niż niestrzeżone, ale za to są bezpieczne. Znajdują się w bliskiej odległości od lotniska w Balicach, dzięki czemu można bez problemu zostawić auto i przejść kilkaset metrów, aby dojść do terminala. Mają one ogrodzony teren, na którym znajduje się stanowisko parkingowego, którzy przez dwadzieścia cztery godziny a dobę przebywa na terenie parkingu. Obejmują one spory teren niezadaszonej powierzchni, gdzie może się zmieścić nawet kilkadziesiąt pojazdów.

Opłaty za parking przeważnie są uiszczane w momencie odbioru pojazdu, gdyż nie zawsze klienci są w stanie w momencie pozostawienia pojazdu określić kiedy wrócą po niego. Niektóre parkingi poszerzyły swoją działalność o wypożyczalnie samochodów, gdyż takie usługi też są poszukiwane.