Nowoczesne napisy z podświetleniem

W ostatnim czasie bardzo popularną i mocno dekoracją na weselach jest napislowe. Zazwyczaj stoi on na sali weselnej, w której wszyscy goście wraz z parą młodą oddają się cudownym tańcom. Takie duże nawet metrowe litery zazwyczaj są na wyposażeniu bardzo popularnych sal weselnych lub Bankietowych. Oczywiście jeśli na wyposażeniu takich liter nie ma para młoda może je osobiście wypożyczyć z różnych stron w internecie.

Dekoracyjne weselne litery świecące

litery stojaceBardzo ładną dekoracją weselną w ostatnich latach stały się duże litery stojace. Zazwyczaj ze światłem led. Mogą one osiągać nawet do metra wysokości. Oczywiście bardzo często litery stojące są na wyposażeniu sali weselnej. Jeśli cieszył się ona dużą popularnością wśród par młodych, które organizują wesele to zapewne właściciele takiego hotelu lub sali bankietowej zakupili na własny użytek litery świecące. Cena za nowe litery świecące to koszt nawet do 4000 zł. Na szczęście takie litery można wypożyczyć na różnych stronach internetowych, na których różne dekoracje weselne wielokrotnego użytku. Cena za wypożyczenie napisulowe na dwa dni to koszt około 500 do 1000 zł. Zatem koszt wypożyczenia nie jest taki wysoki i zazwyczaj każda para młoda, która chciałaby taki napis w swojej sali weselnej muszę sobie na niego pozwolić. Bardzo często takie napisy są także wypożyczane na wesele, które mają się odbywać w plenerze.

Obecnie bardzo modnych i fajnych dekoracji weselnej w internecie jest całe mnóstwo. Strony internetowe sprzedają je lub nawet wypożyczają. Bardzo często sale weselne, w których Organizowane są duże ilości wesel mają na stanie właśnie także dekoracje. Bardzo popularne są napisy świecące ledowe. O ile kupno takich liter jest dosyć drogie, ponieważ jedna litera 1 m wysokości kosztuje około 1000 zł. O tyle wypożyczenie jest dostępna na każdą kieszeń pary młodej.