Piękne firany z haftami

Wbrew pozorom aranżacja okien wcale nie jest takim prostym zadaniem. Obecnie mamy bardzo szeroki wybór rolet, żaluzji, wertikali, naklejek okiennych, zasłon oraz firan. Niektórych może to przyprawić o silny zawrót głowy. Jednak osoby ze sprecyzowanymi planami powinny sobie w tym momencie poradzić i ładnie oraz funkcjonalnie udekorować okna w całym domu, mieszkaniu lub lokalu firmowym.

Gustowne hafty na firankach

firanki haftowaneNaturalne światło wpadające do mieszkania ma bardzo duży wpływ na nastrój domowników, atmosferę, która w nim panuje, a także komfort życia mieszkańców. W związku z tym bardzo ważna jest właściwa aranżacja okien. Obecnie do łask wracają piękne klasyczne firany w nowoczesnym wydaniu. Na szczególną uwagę zasługują firanki haftowane. Możemy zakupić woale gładkie lub kreszowane zdobione delikatnymi aplikacjami, które biegną u dołu lub pojawiają się w połowie panelu. Osoby, które gustują w bardziej wykwintnym stylu mogą zdecydować się na firany zdobione gęstym, bogatym haftem w kolorze złota lub srebra, który obejmuje ponad połowę materiału. Firany haftowane możemy również zawiesić w kuchni. Producenci oferują tkaniny, na których znajdziemy aplikacje w postaci owoców lub warzyw. Natomiast w pokojach dziecięcych możemy umieścić firanki z delikatnymi, kolorowymi haftami o kształcie kwiatków, gwiazdek, baloników lub z motywami z ulubionych bajek.

Haftowane firanki niezmiennie kojarzą się z dobrym stylem i elegancją. Osoby, które lubią klasyczny wystrój pomieszczeń z pewnością znajdą wiele ciekawych modeli firan, które będą idealnie pasowały do ich wnętrz. Jednocześnie haft nie wyklucza innowacji. Miłośnicy awangardy mogą wybierać wśród nowoczesnych aplikacji oraz nietypowych kształtów firan, dzięki czemu mają szansę na podkreślenie nowoczesnego stylu pomieszczeń.