Płyny do płukania firmy Softlan

Znawcy tematu zalecają pranie delikatnych rzeczy w płatkach mydlanych, które nie uczulają i nie wywołują reakcji alergicznych. Dla małych dzieci jest to świetny środek piorący, jednak dla dorosłych jest on za słaby. Po praniu w proszku, odzież należy wypłukać w specjalnym płynie, który nada jej miękkości.

Jaka jest jakość płynów Softlan?

płyn do płukania SoftlanPranie w zwykłych, tanich środkach, nie zawsze przynosi zadowalające efekty, ponieważ są one niskiej jakości i zawierają niewiele, dobrych składników piorących. Pranie w proszku może powodować, że odzież będzie sztywna i dość twarda po wyciągnięciu z bębna pralki. Dzieje się tak dlatego, że proszek nie zawiera żadnych środków zmiękczających, a jedynie dopiera rzeczy do czysta. Płyn do płukania Softlan jest innowacyjnym produktem na rynku, który sprawia, że ubrania są niesamowicie miękkie, pachnące i co najważniejsze nie elektryzują się w trakcie noszenia. Specjaliści zalecają, aby po praniu wlać do bębna pralki  płyn do płukania i namoczyć w nim rzeczy przynajmniej przez paręnaście minut. Po tym czasie można wypłukać i odwirować pranie. Dzięki takiemu zabiegowi, tkaniny się łatwo układają i długo pachną zapachem płynu. Softlan dostępny jest aż w dziesięciu różnych zapachach, z których najpopularniejsze to morski, kwiatowy, różany i cytrynowy. Płyn do płukania zabezpiecza także tkaniny przez szybkich chłonięciem nieprzyjemnego zapachu dymu tytoniowego, który ciężko usunąć. Jest on sprzedawany w półlitrowej, litrowej i pięciolitrowej pojemności.

Płyn jest dość gęsty i najmniejsza butelka wystarcza na dwadzieścia prań. Dołączona do opakowania miarka ułatwia dozowanie środka. Softlan kupimy niemalże w każdym sklepie z chemią, albo w supermarkecie. W okolicach świąt, są dostępne wersje limitowanych zapachów, które kupimy w półlitrowej butelce.