Pończochy uciskowe Veera – wysoki komfort

Od wielu lat jestem kelnerką, moja praca polega więc na nieustannym byciu w ruchu i staniu na nogach. Z tego też powodu, jeszcze do niedawna cierpiałam na bóle nóg, które puchły i sprawiały wrażenie nieustannie nabrzmiałych (czasami odczuwałam to obrzmienie nawet na stopach, które nie mieściły się niekiedy w buty). Moja współlokatorka zasugerowała mi, że powinnam coś z tym zrobić, bowiem tego typu problemy z krążeniem mogą z biegiem lat prowadzić nawet do powstania niebezpiecznych żylaków. Poleciła mi ona zakup specjalnych rajstop, które miały chronić moje nogi.

Zbawienna moc pończoch uciskowych

pończochy uciskowe veeraW celu zakupu odpowiedniego rodzaju rajstop udałam się do specjalnego sklepu bieliźnianego, który posiadał w swym asortymencie również produkty pończosznicze. Pomocna ekspedientka po zapoznaniu się z moimi oczekiwaniami poleciła mi specjalne produkty uciskowe, które dzięki odpowiednio zaznaczonej pięcie gwarantują najlepszą wyważoną siłę nacisku. Poleciła mi ona pończochy uciskowe Veera, które posiadają specjalny system uciskowy. Projekt ten korzystnie wpływa na krążenie krwi w dolnych partiach ciała i uniemożliwia w ten sposób powstanie szkodliwych zatorów żylnych, które mogą przekształcić się z czasem w żylaki. Ponadto, pończochy te pięknie modelują nasze nogi, przez co wydają się one znacznie bardziej zgrabne i jędrne. Warto przy tym zaznaczyć, że pończochy te występują w różnej grubości, która związana jest bezpośrednio z siłą nacisku (np. 40 den – 8-12 mmHg). Pończochy występują również w czterech wersjach kolorystycznych, każda z pań znajdzie więc coś dla siebie. 

Na korzyści związane z użytkowaniem pończoch nie musiałam długo czekać. Moje nogi przestały mnie poleć, zniknęło również niekomfortowe uczucie nabrzmienia. Dzięki temu byłam znacznie sprawniejsza podczas pracy, korzystnie wpłynęły więc one również na moją wydolność. Ponadto zauważyłam, że nogi wydają się w nich znacznie szczuplejsze i bardziej estetyczne. Polecam więc wszystkim wybór tego typu rajstop, ich cena jest bardzo przystępna.