Poszukiwania dobrego stomatologa

Zawsze miałam bardzo słabe zęby. Nie spodziewałam się jednak, że pewnego dnia złamie mi się ząb przy wydawałoby się bezpiecznym pod tym względem jedzeniu jabłka. Niestety, stało się. W dodatku chodziło o „górną jedynkę”, dlatego wyglądałam okropnie. Nie wyobrażam sobie, że miałabym się do kogoś uśmiechnąć. Musiałam więc szybko wybrać się do stomatologa.

Gdzie na Bemowie znajdę dobrego stomatologa?

stomatolog bemowoZależało mi na tym, aby znaleźć naprawdę dobrego stomatologa, ponieważ zależało mi na dobrym efekcie estetycznym, a także na profesjonalnym leczeniu. Chciałam dowiedzieć się, czy mogę wzmocnić jakoś moje zęby, ponieważ nie chciałam takich „niespodzianek” w przyszłości. Porozmawiałam na ten temat z moją sąsiadką, która poleciała mi bardzo dobrego lekarza. Był to renomowany i doświadczony stomatolog Bemowo to okolica, w której znajdował się jego gabinet stomatologiczny. Przyjmował on w nim swoich pacjentów zarówno na wizytach prywatnych, jak i w ramach ubezpieczenia społecznego. Mieszkałam niedaleko dlatego bardzo mi to odpowiadało. Sąsiadka zapewniła mnie, że wielokrotnie leczyła się u tego stomatologa i zawsze była bardzo zadowolona. Głównie dlatego, że ma on szybkie terminy i niskie ceny w przypadku leczenia prywatnego. Jest też bardzo dokładny i precyzyjny przy wykonywaniu wszelkich zabiegów stomatologicznych. Można mieć pewność, że efekt będzie zadowalający.

Zachęcona tak pozytywną opinią sąsiadki zdecydowałam się dłużej nie wahać i jeszcze tego samego dnia zapisałam się na wizytę w jego gabinecie. Dwa dni później zjawiłam się na niej. Faktycznie, przyznaję, że lekarz okazał się bardzo dobry. Bez żadnego problemu udało mu się nadlać kawałek złamanego zęba. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, a przy tym zabieg był bezbolesny.