Poszukiwanie lokalu na usługi księgowe

Mój przełożony poprosił mnie o znalezienie większego lokalu na wynajem. Nasze biuro rachunkowe cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony klientów dlatego szef postanowił żeby wynająć większy lokal, który będzie odpowiedni do przyjmowania klientów. Ja jestem zatrudniona w recepcji.

Coraz więcej osób chce korzystać z usług księgowych

prowadzenie księgowościPrzyjmuje klientów, którzy są zainteresowani prowadzeniem firmy przez nasze księgowe. Usługi księgowe są przez nasz wykonywane na najwyższym poziomie. Prowadzenie księgowości w Bydgoszczy to nasza pasja i właściciel zatrudnia same wykwalifikowane osoby. Biura rachunkowe w dzisiejszych czasach cieszą się sporym zainteresowaniem. Można powiedzieć, że branża dobrze się rozwija i na pewno tak będzie księgowość to dziedzina, która jest potrzebna w każdej firmie więc znalezienie pracy w tej branży nie jest trudne. Biuro rachunkowe do tej pory korzystało z lokalu w centrum miasta Bydgoszcz. Lokal był spory ale jak się okazało jeszcze jest za mały. Postanowiłam rozejrzeć się na różnych stronach i poszukać odpowiedniego lokalu, który będzie spełniał wszystkie wymogi mojego szefa. Księgowość zawsze dla mnie była bardzo skomplikowana. Kiedyś na studiach musiałam się dużo uczyć żeby zaliczyć ten przedmiot. Ja lubię organizację i staram się jak najlepiej wykonywać moja prace. Biura księgowe zatrudniają osoby wykształcone ale biuro nie funkcjonowałoby dobrze gdyby nie takie osoby jak ja, które pilnują wszystkiego. Zamawiają potrzebne materiały a także przyjmuj klientów i umawiają je na spotkania. Znalazłam dobry lokal w niskiej cenie. Trzeba go jedynie odświeżyć. Wynajęcie ekipy remontowej już jest uzgodnione.

Muszę poczekać jedynie na zgodę od mojego szefa czy mam ruszać z załatwianiem formalności. Szefowi spodobał się lokal, więc biuro od przyszłego miesiąca będzie miało nowy adres.