Potrzebowałam implantu zęba

Jakiś czas temu złamał mi się ząb. Nie opłacało się go zbytnio leczyć. Lekarz podpowiedział mi, że jedynym dobrym rozwiązaniem, który na pewno przyniesie mi długofalowe, dobre skutki jest wstawienie implantu zęba. Przez pewien czas się wahałam, ale w końcu podjęłam decyzję, że się na to zdecyduję. Najpierw jednak musiałam znaleźć odpowiedniego lekarza, który się podejmie takiego zabiegu.

Gdzie w Gdyni wstawię sobie implant zęba?

zębowe implanty w gdyniZależało mi na tym, aby był to ktoś naprawdę bardzo dobrze doświadczony i sprawdzony. Od mojej znajomej z pracy dowiedziałam się, gdzie wstawię naprawdę solidne zębowe implanty w Gdyni. Gabinet dentystyczny, który mi poleciła mieścił się w bardzo dobrze skomunikowanej z centrum dzielnicy Gdyni. Miałam tam niedaleko, dlatego zdecydowałam się skorzystać z oferty tego miejsca. Jak się już wkrótce przekonałam, to było bardzo dobre rozwiązanie. Przede wszystkim dlatego, że trafiłam tam na bardzo dobrego, wysoko wykwalifikowanego dentystę, który wstawiał implanty zębowe za pomocą nowoczesnych, innowacyjnych metod. Dzięki temu miałam pewność, że cały zabieg będzie szybki i stosunkowo bezbolesny. Dodatkowo posiadał on bardzo szybkie terminy i na pierwszą wizytę mogłam umówić się jeszcze w tym samym tygodniu, co też zdecydowałam się zrobić. Już wkrótce mogłam cieszyć się pięknym uśmiechem. Implant świetnie pasował do mojego uzębienia.

Nie odstawał on kolorem od pozostałych zębów, co było dla mnie bardzo ważne, ponieważ był to ząb na samym przedzie szczęki. Jestem bardzo zadowolona z tego, że udało mi się trafić do tak rzetelnego miejsca, które nie bez przyczyny cieszyło się bardzo dobrymi rekomendacjami pacjentów. Wstawiony implant tytanowy służy mi już od dłuższego czasu i jak do tej pory nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.