Powiększanie ust makijażem permanentnym

Już od dłuższego czasu rozmyślałam nad powiększeniem ust. Moje usta choć nie są wąskie to jednak zawsze miałam wrażenie, że nieproporcjonalnie małe w stosunku do dużych oczu dlatego chciałam je nieco skorygować, a jednocześnie bałam się tego, że będą zbyt „napompowane”. W końcu znalazłam jednak świetną alternatywę dla tradycyjnych metod powiększania ust.

Estetyczne efekty powiększania ust

fachowy makijaż permanentny ŁódźJeszcze do niedawna sądziłam, że usta profesjonalnie można powiększyć jedynie umawiając się na zabieg podczas którego używa się botoksu albo kwasu hialuronowego, które jednak nieco „pompują” nasze usta przez co efekt końcowy może nie zawsze przypaść nam do gustu. Mi zależało na naprawdę niewielkim powiększeniu bez tego wypukłego efektu. Szukając zatem zabiegu, który dałby rezultaty jakich oczekuję w końcu trafiłam na rozwiązanie, którym okazał się fachowy makijaż permanentny Łódź posiada salony cieszące się dobrymi opiniami dlatego postanowiłam zapisać się na taki makijaż do jednego z nich. Okazało się, że chcąc powiększyć usta w ten sposób można dodać do tego metodę cieniowania, która sprawi, że nasze usta będą wyglądały jeszcze bardziej efektownie, a przy tym naturalnie. W końcu cieniowania używa się często w tradycyjnym makijażu ust, aby właśnie optycznie je powiększyć, a zatem zastosowane dodatkowo daje znacznie lepsze rezultaty.

Oprócz tego, że efekt był bardzo naturalny i nie rzucał się w oczy to w dodatku zaletą powiększania ust w ten sposób jest również to, że można im nadać inny kształt! Mi od zawsze marzyły się usta, które przypominają swoim wyglądem serce i to właśnie dzięki makijażowi permanentnemu udało się osiągnąć wymarzone efekty. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu i wdzięczna sobie za to, że szukałam wytrwale skutecznej metody, która wpisze się w moje poczucie estetyki.