Praca w magazynie z żarówkami

 

Pracując w magazynie oświetleniowym musiałem się wiele nauczyć, aby móc sprostować oczekiwaniom głównie mojego przełożonego, który był bardzo wymagający. Jednakże to właśnie dzięki niemu miałem okazję zapoznać się z różnymi rodzajami żarówek, które występują na rynku.

Podstawowa znajomość oznaczeń na żarówkach

żarówka led g4 12v Mogłem też zapoznać się z działaniem poszczególnej z nich, co na pewno ułatwiło mi pracę w przyszłości, kiedy musiałem szybko i sprawnie znaleźć konkretny model, bądź dopasować do zapotrzebowania klienta. Każda żarówka zarówno na kartoniku, w którym jest zapakowana, jak i na sobie posiada odpowiednie oznaczenia, które nadawane są przez producenta. Zatrudniając się w magazynie wiedziałem jedynie, że każda żarówka ma inną moc i daje inne światło. Jeśli ktokolwiek by mnie zapytał, do jakiego pomieszczenia jaką żarówkę zamówić byłbym bezradny, gdyż nie miałem w tym temacie żadnego pojęcia. Jednakże szybko się to zmieniło, kiedy zapoznałem się z różnymi modelami żarówek. I tak, wiedziałem, czym charakteryzuje się na przykład żarówka led g4 12v. Wiele oznaczeń występujących po sobie na pewno nie ułatwiało mi tego zadania, jednakże już po jakimś czasie spokojnie mogłem proponować żarówkę led g4 12v do konkretnego zapotrzebowania klientów. Najlepsze jakościowo żarówki to u nas w magazynie codzienność. W zasadzie nie zajmujemy się już sprzedażą innych żarówek, takich jak halogenowe, gdyż nie cieszą się taką popularnością jak żarówki led. Żarówka led g4 12v występuje najczęściej w zamówieniach, które przychodzą od dużych sklepów z oświetleniem.

Wtedy jestem odpowiedzialny za dobre i szybkie skompletowanie zamówienia, aby móc je szybko wysłać i zrealizować. Żarówka led g4 12v jak się dowiedziałem cechuje się również małą awaryjnością.