Profesjonalny car detailing

Kupując samochód z salonu trzeba się liczyć z tym, że z każdym dniem jego wartość będzie spać. Zwłaszcza jeżeli na jego karoserii zaczną się pojawiać różne uszkodzenia szpecące wizerunek. Dlatego też wielu posiadaczy takich aut, systematycznie je zabezpiecza.

Wykonanie usług car detailingowych

najlepszy car detailing w gdańskuO ile wnętrze pojazdu można uchronić przed uszkodzeniami, to już karoserii nie zabezpieczymy w taki sam sposób. Poza czynnikami atmosferycznymi, każdego dnia mogą na niej powstać zarysowania wynikające z nieuwagi kierowcy, uderzających o auto gałęzi czy kamieni w trakcie jazdy. Dzisiejsze samochody coraz częściej są malowane ekologicznymi lakierami na bazie wody, które co prawda dają identyczny efekt, ale są znacznie mniej wytrzymałe. To z kolei oznacza, że chcąc zachować lakier w dobrym stanie, trzeba go systematycznie zabezpieczać. Idealny będzie najlepszy car detailing w Gdańsku, który obejmuje kilkanaście profesjonalnych zabiegów. Przede wszystkim do usług auto detailingowych zaliczane są powłoki ceramiczne, które są najlepszym sposobem na trwałe zabezpieczenie lakieru. Czas realizacji takiego zabiegu, to od trzech do pięciu dni, natomiast efekt utrzymuje się nawet do dziewięciu lat. Innym sposobem na zabezpieczenie powłoki lakierniczej jest folia przeźroczysta, którą nanosi się na karoserię w taki sposób, że nie jest widoczna. Posiada ona możliwość samoregulacji pod wpływem działania promieni słonecznych czy ciepłej wody. Dzięki temu ewentualne uszkodzenia same się usuwają.

W car detailingu są wykorzystywana specjalne preparaty, które gwarantują spektakularne efekty. Do tego dochodzi wiedza i doświadczenie osób wykonujących poszczególne zabiegi, dlatego też ceny usług nie należą do najtańszych. Jednak pomimo tego nie brakuje chętnych do skorzystania z nich.