Przydatność stelaży na big bagi

W końcu stało się nieuniknione – zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania w nowym budownictwie. Był to stosunkowo nowy blok, bo oddany do użytku w 2014 r., prosto od dewelopera. Cieszyliśmy się bardzo, ale w związku z rozpoczęciem remontu mieliśmy dużo do załatwienia.

Do czego służy stelaż big baga?

stelaże big bagZ decyzji i zakupu mieszkania byliśmy bardzo uradowani. W zasadzie wszystko poszło dość szybko i już na początku maja odebraliśmy klucze do mieszkania. Samo mieszkanie było w stanie deweloperskim, dlatego remont był po naszej stronie. Aby nie zaśmiecać kosza, który był przeznaczony dla mieszkańców zainwestowaliśmy w big bag oraz stelaże big bag. Dzięki stelażowi big bag stał prosto i nie przewracał się, co ułatwiło nam sprawę z utrzymaniem czystości na osiedlu. Dopiero co się wprowadziliśmy i nie chcieliśmy, aby sąsiedzi myśleli o nas jak o bałaganiarzach. Zresztą, dokładnie wiedzieliśmy i byliśmy tego świadomi, że puszek po farbach i klejach oraz różnych materiałach remontowych nie można wyrzucać na kosz. Do tego celu służą big bagi, które są wygodne a stelaż na big bag służy do utrzymania go w prostej pozycji, co zdecydowanie ułatwia jego użytkowanie. Dzięki temu do biga baga mogliśmy wyrzucić wszystko co było nam zbędne po remoncie, m.in. opakowania po gipsie, plastikowe rury, wiadro po farbie i stare płytki. W naszym przypadku posiadanie big baga okazało się bardzo przydatne i funkcjonalne. Nie musieliśmy się martwić o zbędne rzeczy a odbiór big baga zapewnił nam nasz lokalny zakład komunalny, który zajmuje się utylizowaniem śmieci, ponieważ posiada elektrociepłownię a energia, która powstaje ze spalania śmieci jest przetwarzana na prąd.

Torby te są bardzo przydatne i niezbędne w przypadku remontu czy generalnych porządków w domu. Warto przejść się do lokalnego zakładu komunalnego, aby się dowiedzieć czy są przewidywane worki dla mieszkańców ich sektora, ponieważ raz na jakiś czas można taki od nich dostać.