Rolety zewnętrzne i inne elementy okienne

Ostatnio urządzałam salon. Nie mogłam się zdecydować, co będzie do niego najlepsze. To nie jest proste, takie urządzanie pomieszczenia bez pomocy żadnego architekta czy dekoratora wnętrz. Samemu trzeba mieć naprawdę dobry zmysł estetyczny.

Rolety zewnętrzne przydatne jedynie w nocy

rolety zewnętrzneZ drugiej strony, to ja będę tam mieszkać, więc jeśli coś nie wyjdzie, to jedynie ja będę cierpieć. Wszystko na własną odpowiedzialność. Najbardziej podobają mi się rolety zewnętrzne-Szczecin, ale one są przydatne jedynie w nocy. Poza tym nie wpływają de facto na wygląd mieszkania w środku. Zależało mi na aranżacji okiennej, która będzie pasować do całości. Rolety zewnętrzne postanowiłam zostawić na później. Na razie zajmę się samym pokojem – myślałam. Do zastosowanego wystroju w stylu klasycznym pasowały mi najbardziej plisy ze Szczecina. Dlaczego takie? Tam mieli takie piękne w różowym odcieniu, który pasował mi do dodatków umieszczonych w pokoju. Zresztą mieszkam pod Szczecinem, więc po drodze mi tam do tej firmy. W każdym razie jeszcze myślałam nad tym, aby to były może jednak rolety. Tam też je mieli i były również w ładnych odcieniach, ale stwierdziłam, że jednak plisy są bardziej delikatne. Sprawiają, że aranżacja okienna staje się bardziej lekką. Taki efekt zaś mi odpowiadał.

Rolety nie wszędzie się dobrze komponują. Poza tym nie byłam w stanie wyobrazić sobie, jak będzie wyglądał pokój, kiedy zaciągnę taką ciężką roletę i światło będzie przeświecać przez różowe płótno. Wolałam cieńszą osłonę, ale za to bardziej urokliwą jako całokształt.