Solidny projektant

Wraz z żoną, jesteśmy ludźmi biznesu. Niezwykle kręcą nas nowe inwestycje i wyzwania. Ostatnio zainteresowała nas pewna nieruchomość, w której dostrzegliśmy bardzo duży potencjał. Chcieliśmy zrobić z niej mieszkanie na wynajem. Zakupiliśmy tę nieruchomość, a że i tak nadawała się do remontu, to postanowiliśmy skorzystać z pomocy dobrego projektanta wnętrz, by mieszkanie wyglądało świetnie.

Kompetentni projektanci wnętrz z Torunia

dobry projektant wnętrz toruńZarówno ja, jak i moja małżonka zdecydowanie mamy żyłkę do interesu. Prowadzimy własną firmę, która idzie nam naprawdę dobrze. Ciągle rozglądamy się za nowymi inwestycjami. Ostatnio dostrzegliśmy niezłą nieruchomość, która według mnie i mojej żona wyglądała naprawdę perspektywicznie. Co prawda nadawała się ona do remontu, jednak cena i lokalizacja tego mieszkania były naprawdę kuszące. Chcieliśmy potraktować to mieszkanie jako opcję pod wynajem innym ludziom. Dlatego też postanowiliśmy, że fachowcem, z którym musimy podjąć współpracę, jest dobry projektant wnętrz Toruń to duże miasto, dlatego też po przejrzeniu wielu portfolio, zdecydowaliśmy się na współpracę z konkretnym specjalistą. Na pierwszym spotkaniu omówiliśmy ogólną strategię, nasze plany i oczekiwania. Wraz z żoną czuliśmy, że nasza inwestycja ma duży potencjał. Architekt również utwierdził nas w tym przekonaniu. Dlatego też nie mogliśmy doczekać się wstępnego projektu dla kupionego przez nas wnętrza.

Kiedy otrzymaliśmy wstępny projekt od architekta, byliśmy niezwykle zadowoleni z naszej współpracy. Nie mogliśmy doczekać się startu remontu. Czuliśmy, że kupując tę nieruchomość i korzystając z pomocy architekta, podjęliśmy naprawdę bardzo mądrą i rozsądną decyzję. Projekt wyglądał naprawdę niezwykle obiecująco. Czuliśmy, że nasze mieszkanie w przyszłości skusi niejednego lokatora.