Specjalistyczne nici w walce z efektami starzenia

 

Nasza cywilizacja jest bardzo skupiona na wyglądzie zewnętrznym. Piękno, młodość, witalność oraz zdrowie stanowią podstawę funkcjonowania w dzisiejszym świecie. Im lepiej się prezentujesz, tym łatwiej o dobrą pracę, znalezienie życiowego partnera, a nawet załatwienie sprawy w urzędzie. Większość z nas zdrowo się odżywia, dba o odpowiednią dawkę ruchu, a także stosuje suplementację, wspierającą młody wygląd.

Efekty stosowania nici rewitalizujących i liftingujących

nici liftingujące w SzczeciniePrzychodzi taki czas w życiu każdego człowiek, że zdrowy tryb życia nie jest już w stanie powstrzymać, pojawiających się efektów starzenia. Nawet najlepsze diety oraz kremy nie pomogą, kiedy w grę wchodzą głębokie zmarszczki, a skóra widocznie traci jędrność. W takim wypadku warto zwrócić się do profesjonalistów, którzy posiadają wiele narzędzi, stanowiących remedium na nasze problemy. W szerokim wyborze zabiegów, stosowanych przez kosmetologów oraz lekarzy medycyny estetycznej pojawiają się nici liftingujące w Szczecinie. Choć nie są one jeszcze zbyt popularne, z roku na rok zdobywają coraz szersze grono zwolenników. Tradycyjny lifting polega na wycięciu nadmiaru skóry i jej naciągnięciu, czyli jest dość poważnym zabiegiem chirurgicznym. Natomiast dzięki specjalistycznym niciom możemy uzyskać ten sam efekt bez konieczności cięcia. Nici liftingujące korygują wygląd twarzy – unoszą, spłycają zmarszczki, wzmacniają oraz regenerują skórę, co daje efekt znacznego odmłodzenia.

Zastosowanie nici liftingujących jest całkowicie bezpieczne dla organizmu, po około roku zostają one wchłonięte i nie ma po nich żadnego śladu. Obok rewitalizacji twarzy, są one z powodzeniem stosowane do napięcia skóry szyi, ujędrniania piersi, kształtowania bioder, a także leczenia otyłości na brzuchu lub ramionach.

Więcej informacji na stronie: www.beautologyparlour.com.pl