Sprzedaję balony i różne artykuły dekoracyjne

Pomysł na prowadzenie własnego biznesu, sklepu internetowego, znalazł mnie właściwie sam. Uznałam, że czemu nie, odpowiada mi samodzielna praca. I w ten sposób zostałam właścicielką i jednym pracownikiem sklepu z różnymi balonami, girlandami i dekoracjami. Zaczęłam od sprzedaży balonów do modelowania.

Balony do modelowania są popularne

balony do modelowaniaKiedy startowałam ze swoim biznesem, udało mi się trafić na dobre kontakty i załatwić niskie ceny na wiele produktów, głównie na balony do modelowania, ale też inne: z nadrukami, metaliczne, foliowe w ciekawych kształtach… Ale to na te do modelowania był od początku bardzo duży popyt. Sprzedawałam nie tylko balony, ale tez pompki do ich napełniania, co spotkało się z aprobatą klientów, którzy dzięki temu nie musieli się zastanawiać, jak napełnić jakąś setkę balonów. Poza rozmaitymi balonami zaczęłam też poszerzać swój asortyment o różne dekoracje tematyczne, zwłaszcza te na urodziny i święta. Miałam papierowe napisy, girlandy, potem zaczęłam sprzedawać dekoracyjne, ładnie poskładane serwetki… Te ostatnie robiłam sama, więc nigdy nie brakowało mi kreatywnego zajęcia, kiedy akurat miałam trochę wolnego czasu. Do tego starałam się cały czas być na bieżąco i zamawiać najciekawsze i najnowsze wzory balonów.

Potem wpadłam na pomysł, żeby nagrywać filmy pokazujące, w jaki sposób należy modelować balony, żeby wyszedł z nich ciekawy kształt i jak je potem ozdobić. Były to tylko krótkie, proste filmy, ale spotkały się ze sporym uznaniem i ruch w moim sklepie cały czas rośnie. Niedługo będą już mogła myśleć o zatrudnieniu kogoś do pomocy, żebym wyrabiała się z zamówieniami.

Więcej: balony do modelowania