Sprzedaż różnych nagrobków w Siedlcach

Wiele osób prowadzi własne firmy. Ja należę do tej części. Prowadzę swój własny zakład, w którym sprzedaję różne nagrobki. Ludzie kupują je w związku ze śmiercią kogoś z rodziny. U mnie można kupić każdy rodzaj nagrobka i dodatkowo gratis moja firma zakłada je na cmentarzu.

Rodzaje nagrobków w mojej firmie

nagrobki siedlceTo jaki nagrobek ktoś kupi dla kogoś zależy od tego ile ma pieniędzy. Wiadomo, że im on jest lepszy i większy tym drożej może kosztować. O kolorze też może zdecydować klient, jeśli oczywiście zamówi u nas wykonanie nagrobka. Ale mamy też dostępne gotowe egzemplarze. Można do nas przyjść do siedziby i obejrzeć złożone nagrobki Siedlce. Stoją one na zewnątrz pod dachem. Oczywiście są one już złożone, więc klient może zobaczyć jakiej wielkości to wszystko jest, czy taki układ lub wzór mu odpowiada. Mamy w swej sprzedaży nagrobki o szerokości dla dwóch osób lub pojedyncze. Tradycyjnym materiałem z jakiego są wykonane to przede wszystkim kamień lub jeśli ktoś chce zapłacić drożej to jest możliwość wykorzystania marmuru lub granitu. W ofercie dodatkowej mamy ławki, które można postawić przy grobie, takie niewielkie lampy, oczywiście też mamy znicze itp. Nagrobek nie ma żadnych napisów. Na życzenie klienta możemy my go zrobić lub jak u nas go kupi to potem może sobie znaleźć inną firmę. Za zrobienie napisu musimy policzyć dodatkową stawkę. Nasza główna stawka liczona jest przede wszystkim od płyt nagrobkowych. niekiedy się zdarza, że ludzie zamiast takich dużych nagrobków, kupują tylko tablice nagrobkowe. Ta moda przyszła do nas z zachodu. tam na cmentarzach przecież nie ma grobów, tylko są tablice z danymi zmarłej osoby. Niby to zaoszczędza miejsce, ale dobrze, że jeszcze u nas tradycyjnie chowają.

Moja firma zajmuje się sprzedażą nagrobków. Może i nie mam dużo klientów. Ale cena jednego nagrobka jest duża, więc jak uda mi się sprzedać jeden w miesiącu to może mi wystarczy na pokrycie kosztów działalności. Ale też rozszerzam swoją działalność. Myślę, że dobrze bezie założyć stronę internetową.