Szukamy mieszkania w Warszawie

Zawsze chciałam zamieszkać w stolicy. Kiedy powiększyła się nam rodzina, razem z mężem zdecydowaliśmy się na sprzedaż mieszkania i zakup nowego. To był idealny moment, aby móc wreszcie zamieszkać w Warszawie! Zamieszkanie tam znacznie ułatwiłoby nam dotychczasowe życie i stworzyło świetne możliwości dla naszej pociechy. Wreszcie nie musielibyśmy odbywać długich i męczących podróży, aby odbyć wizytę u dobrego lekarza specjalisty.

Kupujemy mieszkanie na warszawskim Wilanowie

mieszkania na sprzedaż warszawaW obliczu sytuacji, postanowiłam zatem zrobić rozeznanie, jakie mieszkania na sprzedaż Warszawa ma do zaoferowania. Zależało mi na cichej, bezpiecznej dzielnicy oraz odpowiednim metrażu. Zdecydowałam się na Wilanów, ponieważ od lat zdobywa rankingi najbezpieczniejszych dzielnic Warszawy. Mieszkańcy czują się tu bezpiecznie nawet po zmroku, a ich dzieci mogą bez obaw bawić się poza domem. Jeśli chodzi o wielkość mieszkania, zdecydowaliśmy się na trzypokojowe, ponieważ chcieliśmy mieć osobną sypialnię. Mieszkanie jest urządzone w nowoczesnym stylu, dlatego nie będzie potrzeby dużego remontu. Bardzo podoba nam się widok z okna, ponieważ jest tam park, do którego chętnie będziemy wybierać się na rodzinne spacery. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona do przeprowadzki i uważam, że jest to świetna decyzja. W pobliżu znajduje się również przedszkole, zatem nie będziemy musieli przedzierać się rano przez korki, chcąc odprowadzić malucha do przedszkola.

Po przeanalizowaniu wielu ofert mamy już na oku jedno mieszkanie. Jestem bardzo podekscytowana zmianami w naszym życiu i nie mogę się już doczekać, aż wprowadzimy się do nowego mieszkania. Nareszcie będziemy mieć dobrych lekarzy oraz profesjonalne usługi w zasięgu ręki, ponieważ wcześniej mieszkaliśmy w malutkim mieście.