Szukanie pomocy stomatologicznej

Jestem od dziesięciu lat stomatologia. Przychodzi do mnie bardzo dużo pacjentów. Zazwyczaj większość z nich jest zadowolonych z usług stomatologicznych przeprowadzanych przeze mnie. Mam teraz niemały problem, ponieważ moja pomoc stomatologiczna odchodzi z pracy, ze względu na przeprowadzkę. Muszę teraz kogoś szybko zatrudnić. 

Zatrudnienie pomocy stomatologicznej

pomoc stomatologiczna warszawa wolaWystawiłam na stronie swojej placówki, oraz do Urzędu Pracy ofertę zatrudnienia pomocy stomatologicznej. Stronę można znaleźć, wpisując w wyszukiwarce: pomoc stomatologiczna warszawa wola. Bardzo mi zależy na tym, by zatrudnić kogoś z doświadczeniem. Oczywiście osoby bez stażu pracy również mogą się ubiegać o tę posadę. W ofercie zatrudnienia wypisałam wszelkie wymagania, które są niezbędne. Mianowicie do zadań takiej osoby będzie między innymi pomoc przy zabiegach dentystycznych. Czasami pomoc stomatologiczna sama wykonuje pewne drobne, nieinwazyjne zabiegi, na przykład oczyszczanie zębów z kamienia. Będzie musiała też robić zamówienia na niezbędne materiały stomatologiczne. Czasami będę prosić o pomoc przy wypełnianiu kart pacjentów, a także innej niezbędnej dokumentacji. Mam nadzieję, że ktoś się zgłosi. Bardzo potrzebna mi jest taka osoba tutaj w gabinecie. Zgłaszać się można przez najbliższy tydzień. Wtedy przeprowadzę z kandydatami rozmowę kwalifikacyjną i na jej podstawie kogoś odpowiedniego wybiorę.

Na rozmowę kwalifikacyjną przyszły cztery osoby. Cieszę się, ponieważ jest z kogo wybierać. Okazało się, że jedna z tych osób miała już doświadczenie w innym gabinecie stomatologicznym, oraz ma rekomendację od poprzedniego pracodawcy. Postanowiłam tę osobę zatrudnić, najpierw na okres próbny, a jak się sprawdzi, to wtedy na czas nieokreślony. Obie jesteśmy bardzo zadowolone.