Szybki sposób na przedłużenie włosów

Po kilku latach postanowiłam wrócić do przedłużania włosów, jednak tym razem zdecydowałam się na tańszą alternatywę w postaci pasemek clip in. Moja decyzja była podyktowana nie tylko chęcią zaoszczędzenia pieniędzy, ale przede wszystkim komfortem. Noszenie takich włosów jest znacznie wygodniejsze niż posiadanie ich na stałe.

Samodzielne przedłużanie włosów

naturalne włosy doczepiane blondKilka lat temu miałam przedłużone włosy u fryzjera jedną ze stałych metod i na dłuższą metę stwierdziłam, że noszenie takich włosów przez cały czas jest dla mnie męczące. Zawsze marzyły mi się włosy za pas, jednak taka długość włosów przeszkadza w codzienności nie wspominając już o ich pielęgnacji, suszeniu i tym, że ciągle podczas czesania trzeba uważać na łączenia. Dlatego tym razem zdecydowałam się na włosy clip in. Na jednej ze stron internetowych znalazłam piękne naturalne włosy doczepiane blond o idealnie chłodnym odcieniu, który doskonale pasował do tego koloru, jaki miałam na głowie. Gdy odebrałam zamówioną przesyłkę okazało się, że kolor włosów nie różnił się niczym od mojego! Noszenie włosów clip in jest znacznie wygodniejszą alternatywą ponieważ takie włosy możemy założyć jak na przykład wychodzimy z domu i zdjąć je zaraz po powrocie, z kolei samo zakładanie trwa dosłownie chwile, więc nie jest dodatkowym utrudnieniem w sytuacji, gdy na przykład bardzo się spieszymy.

Sama pielęgnacja włosów jest bardzo ułatwiona ze względu na to, że nie musimy ich myć mając je na głowie. Możemy wygodnie umyć pasemka, zostawić je do wysuszenia na ręczniku i wrócić do codziennych czynności. Ponadto warto również wspomnieć, że nie noszenie takich włosów przez cały czas, oraz nie spanie w nich sprawia, że nie psują się tak mocno i tak szybko, jakbyśmy miały je przedłużane trwalszymi metodami.