Udzielanie porad żeglarskich w internecie

Uwielbiałem żeglować i robiłem to w każdej wolnej chwili. Miałem zapał i chętnie uczyłem innych. Ludzie często zgłaszali się do mnie z prośbą o poradę, bo wiedziałem na temat żeglowania dosłownie wszystko. W końcu posiadałem ponad dwadzieścia lat doświadczenia w żeglowaniu.

Strona internetowa z poradami żeglarskimi 

porady żeglarskieW kwestii sprzętu także się świetnie znałem i doradzałam ludziom w jakie wyposażenie powinni inwestować. Pewnego razu mój brat stwierdził, że powinienem założyć własną stronę internetową i udzielać porad. Właściwie takie porady żeglarskie to był całkiem niezły pomysł i zacząłem się nad nim poważnie zastanawiać. Znajomego, który znał się na projektowaniu stron internetowych poprosiłem o pomoc. Zbudował dla mnie stronę, która była czytelna. Użytkownicy mogli zadawać mi pytania a ja udzielałem im kompleksowych porad żeglarskich. Wszystkie porady rzecz jasna były darmowe, ponieważ traktowałem to jako hobby. Zarabiać zacząłem później, ponieważ moimi poradami zainteresował się sklep żeglarski, który chciał się reklamować na mojej stronie. W sklepie był świetny sprzęt i polecałem go użytkownikom, którzy korzystali z moich porad żeglarskich. Miałem sporo zajęcia i na nudę nie mogłem narzekać. Z porad korzystali ludzie z całego kraju i pytania napływały przez okrągły rok. Ja także w międzyczasie poszerzałem swoją wiedzę o nowinki żeglarskie i byłem ze wszystkim na bieżąco. Dzięki temu mogłem udzielać profesjonalnych porad żeglarskich.

Dodatkowe zajęcie, które mnie pochłonęło było bardzo interesujące. Dzięki temu wszystkiemu nauczyłem się płynnie poruszać po internecie, co miało same plusy. Udało mi się dzięki temu znaleźć wiele interesujących stron, które prowadzili inni żeglarze z tak ogromnym jak ja doświadczeniem.