Usta powiększone u sprawdzonej kosmetyczki

Ze swojego wyglądu byłam w miarę zadowolona, bo należałam raczej do tych ładnych dziewczyn. Jedyna rzecz, która mi przeszkadzała, to moje usta. Były wąskie, zaciśnięte i przez to wyglądałam na osobę, która często jest niezadowolona a wcale tak przecież nie było.

Profesjonalnie wykonany zabieg powiększenia ust

powiększanie ust krakówMoja koleżanka ostatnio pojawiła się w pracy mocno odmieniona. Była u fryzjera i miała modnie obcięte włosy. Zauważyłam, że jej usta były wydatniejsze i od razu postanowiłam ją o to zapytać. Powiedziała mi w tajemnicy, że wykonała sobie zabieg powiększania ust w salonie, który był najlepszy w mieście. Koszt nie był wysoki a ona wyglądała na prawdę wspaniale. Od razu wpadł mi do głowy pomysł, by zapisać się na powiększanie ust Kraków znałam doskonale i bez problemu udało mi się zlokalizować salon kosmetyczny, w którym koleżanka powiększyła sobie usta. Pracowała w nim sprawdzona i ceniona kosmetyczka, do której koniecznie chciałam się zapisać. Musiałam nieco poczekać na wolny termin, ale zależało mi, by ta konkretna kosmetyczka powiększyła mi usta. W pracy nikomu nie powiedziałam o swoich planach. Byłam ciekawa jak zareagują na mój nowy wygląd. Wzięłam dzień wolny w terminie, kiedy miałam mieć powiększane usta. Zabieg nie trwał długo a kosmetyczka dokładnie wszystko mi wyjaśniła. Nie powiększyła mi mocno ust, bo stwierdziła, że nie będą pasowały duże usta do mojego kształtu twarzy. Po zabiegu miałam piękne i pełne usta. Tego właśnie oczekiwałam.

Mój wygląd złagodniał i stałam się o wiele bardziej atrakcyjna. Nawet zainwestowałam w nowe ubrania i poszłam do fryzjera. Pofarbowałam sobie włosy na jasny blond i wyglądałam jeszcze lepiej. Byłam zachwycona swoim nowym wizerunkiem. Mój mąż również był zadowolony z tych zmian.