Wspaniałe bryczesy do jazdy

 

Uważam, że jeżeli poświęcamy się czemuś w pełni, to powinniśmy też odpowiednio się do tego przygotować. Ja jeżdżę konno, biorę udział w przeróżnych zawodach, i nie jest to łatwe. Trzeba ogromu przygotowań, umiejętności pracy z koniem, i teorii połączonej z praktyką, by móc coś osiągnąć. Tak samo ważne jest odpowiednie akcesorium.

Nowe spodnie do jazdy

funkcjonalne bryczesy damskieZawsze zważam na to, co zakładam, gdy szykuję się do jazdy konnej. Moje stare spodnie przedarły się. To normalne, bo przy takim użytkowaniu, to zawsze po jakimś czasie coś się przetrze. Trzeba było więc je wymienić na nowe funkcjonalne bryczesy damskie, które znalazłam w sklepie z dodatkami jeździeckimi. Uwielbiam odwiedzać ten sklep, i najchętniej wykupiłabym cały. Jednak tym razem skupiłam się na spodniach. Było kilka rozmiarów i musiałam dopasować właściwy. Oczywiście, moje spodnie musiały być w kolorze czarnym. To taka klasyka, toczek również noszę czarny. I bacik. Było kilka modeli do wyboru. Jednego z nich nie widziałam u nikogo, była to jakaś nowość. Uwielbiam mieć coś unikalnego, więc długo się nie zastanawiałam i postanowiłam je kupić. Przynajmniej jeszcze nikt nie będzie takich spodni u nas miał. Takie bryczesy, to absolutnie niezbędny element stroju do jazdy. Są bardzo wygodne i wytrzymałe. Oczywiście do czasu, bo nic nie jest niezniszczalne. Ja jeżdżę intensywnie i często, więc co jakiś czas muszę kupować nowe bryczesy. Jednak te, są jakoś bardzo porządnie zrobione, i wytrzymają o wiele dłużej jak sądzę.

W nowych bryczesach czułam się jak dama. Były wspaniałe, i idealnie pasowały do mojej sylwetki. Uwielbiam dopasowane spodnie, i rozważam nawet, czy nie nosić ich na co dzień. Prezentują się bardzo dobrze, i najchętniej bym ich nie zdejmowała. To był udany zakup.