Współpraca z profesjonalną firmą BHP

 

W firmie zatrudniałem bardzo dużo osób i byłem z tego zadowolony, ponieważ kiedy zaczynałem działać w tej branży, to nie zakładałem, że tak dobrze mi pójdzie. W branży miałem wielu znajomych, którzy mi pomagali a to jednak miało spory wpływ na moje osiągnięcia zawodowe.

Firma BHP polecona przez kolegę z branży

firmy bhp łódźW firmie co jakiś czas przyjmowałem nowych pracowników, którzy musieli odbyć szkolenie wstępne BHP, oprócz tego pracownicy odbywali szkolenia okresowe. Nie współpracowałem na stałe z żadną firmą i za każdym razem korzystałem z usług kogoś innego, co nie było jednak wygodne. Postanowiłem współpracować tylko z jedną firmą w tym zakresie i dlatego podpytałem kolegę z branży, czy zna jakieś profesjonalne firmy bhp Łódź była duża i samodzielne poszukiwania nie wchodziły w grę. Zależało mi na sprawdzonej firmie, z którą mógłbym współpracować na stałe. Kolega mi pomógł i polecił firmę, z której usług korzystał. Szkolenia BHP prowadził młody człowiek, ale posiadał odpowiednie doświadczenie, był profesjonalny i potrafił dotrzeć do każdego uczestnika szkolenia. Na dodatek jego szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy były zawsze ciekawe i nigdy nikt się na nich nie nudził. Człowiek ten prowadził swoją firmę od pięciu lat, ale już był znany w Łodzi z uwagi właśnie na takie innowatorskie podejście do szkoleń. Zadzwoniłem do tego człowieka i wszystko z nim ustaliłem. Szkolenia miały być realizowane w siedzibie mojej firmy, co zdecydowanie było mi na rękę.

Moi pracownicy szkolenia zawsze odbywali na czas. Właściciel firmy osobiście się u mnie zjawiał i uprzednio zawsze ustalał ze mną konkretny termin. Wszystko miałem dzięki temu pod kontrolą a koszt współpracy z tą firmą był bardzo rozsądny. W końcu mogłem być spokojny.