Wyjątkowe kotyliony ślubne dla rodziców

Każdy ślub jest organizowany w nieco innym stylu – wszystko tutaj zależy od przyjętych tradycji oraz pomysłów młodej pary na zaplanowanie tego ważnego dnia. Najważniejsze, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik i podczas ślubu nic nie było nas w stanie zaskoczyć. W przypadku sporej liczby zaproszonych gości warto pomyśleć o stylowych kotylionach – innych dla gości ze strony pana młodego oraz nieco różniących się dla bliskich panny młodej.

Wielobarwne kotyliony dla bliskich

kolorowe kotyliony dla rodzicówPamiętajmy także, aby najbliższą rodzinę pod tym względem wyróżnić, mowa tutaj w szczególności o rodzicach pana młodego i panny młodej. Doskonale sprawdzą się tutaj kolorowe kotyliony dla rodziców, które nie powinny być zbyt wielkie, aby nie przeszkadzały podczas wspólnej zabawy czy posiłku. W sklepach internetowych znajdziemy spory wybór nie tylko samych kotylionów dla rodziców, rodzeństwa oraz pozostałych gości, ale także wielu innych dodatkowych akcesoriów i dekoracji. Mowa tutaj o m.in. winietkach, podziękowaniach, księdze weselnej czy tablicy z rozmieszczeniem stołów oraz zaproszeniach czy zawieszkach na alkohol. Bardzo często można natrafić na specjalne zestawy składające się z większości wyżej wymienionych produktów utrzymanych w podobnym stylu i zbliżonej kolorystyce. Decydując się na taki zakup mamy pewność, że wszystko będzie do siebie pasować a uzyskany efekt będzie niezapomniany.

Kotyliony oczywiście nie są obowiązkowym elementem przyjęcia weselnego, jednak stanowią miły dodatek oraz wyróżnienie naszych najbliższych. Z pewnością kotyliony noszone przez rodziców pomogą także w nawiązaniu relacji z rodziną jednego ze świeżo upieczonych małżonków. Warto więc się zastanowić nad takim akcesorium ślubnym. Nie można jednak przesadzić z wielkością.